Boston Harbor City Cruises
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Boston Harbor City Cruises

Boston Harbor Cruises obsługuje połączenia z największego miasta i stolicy stanu Massachusetts, Bostonu, do nadmorskich miejscowości Salem i Provincetown oraz Georges Island i Spectacle Island.

Kim są?

Boston Harbor Cruises to firma z ponad dziwięćdziesięcioletnią tradycją, założona przez Matthew Hughesa w 1926 roku w celu zapewnienia bostończykom szybkich i niezawodnych połączeń do pobliskich wysp. Od czasu założenia, stał się jednym z największych prywatnych operatorów promowych w Stanach Zjednoczonych oraz największym pracodawcą morskim w mieście.

Firma ma siedzibę w jednym z najstarszych portów i oferuje ponad pięćset kursów dzienne,zatrudniając dwustu pięćdziesięciu pracowników przez cały rok i ponad sześciuset sezonowych pracowników. Mimo tego, że firma jest duża, nadal oferuje indywidualną obsługę oraz miłą, rodzinną atmosferę.

Jakimi promami dysponuje Boston Harbor Cruises?

Nazwany na cześć słynnego matematyka, uważanego za twórcę nowoczesnej nawigacji na morzu, Nathanial Bowditch może przewieźć sto czterdzieści dziewięć pasażerów. Wyposażony jest w dwa piętra i ma długość około 92 stóp. Może poruszać się z prędkością aż do trzydziestu trzech węzłów, oferując jedną z najszybszych dostępnych tras promowych z Bostonu do Salem.

Salacia, nazwany tak na cześć rzymskiego bóstwa oceanu, jest jednym z największych i najszybszych katamaranów tego typu na kontynencie. Na pokładzie tego statku zanjdziesz nowoczesne udogodnienia, cocktail bar oraz całodobową recepcję, gdzie otrzymasz informację na temat polecanych restauracji oraz atrakcji turystycznych, dzięki czemu Twoja podróż na Wyspę Harbor będzie jeszcze łatwiejsza.

Directferries.pl pozwala na porównanie Boston Harbor City Cruises rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.