BornholmerFærgen
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

BornholmerFærgen

BornholmerFærgen jest duńską firmą promową między Niemcami, Danią, Szwecją.

Firma Bornholm działa już od ponad 140 lat, a jej głównym celem jest zapewnienie transportu pasażerów, poczty i towarów z i na wyspę Bornholm. Nazwa przewoźnika została zmieniona z Bornholmstrafikken na BornholmerFærgen w 2010 roku.

Malownicza wyspa Bornholm jest wyjątkową perłą Danii na Morzu Bałtyckim. Bornholm oferuje bogactwo wyjątkowych doświadczeń, których nie można jej przegapić.

Z directferries.pl można znaleźć BornholmerFærgen rozkłady jazdy, taryfy i zakupic BornholmerFærgen bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac BornholmerFærgen z innymi firmami promowymi.

BornholmerFærgen opinie klientów

 • "Szkoda, że od 01.09.2018 będzie zmiana operatora z BornholmerFaergen na Molslinen / It's pity that 2"

  Jestem usatysfakcjonowany z dotychczasowych usług BonholmerFaergen. Przy rezerwacji na stronie www dostępne są 4 języki:duński, szwedzki, niemiecki i angielski. Próbowałem zarezerwować bilet na rok 2018 ale na stronie nowego operatora można rezerwować tylko w języku duńskim. Niestety, nie znam duńskiego i nie zrobiłem rezerwacji./ I'm satisfied with BonholmerFaergen services. On their website customers can use 4 languages .I tried to book tickets to 2018, but on website new operator I can use only danish. Unfortuately I don't know danish and I couldn't book tickets.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Polecam. Miło i komfortowo.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promowa na Bornholm"

  Wszystko przebiegło sprawnie i bezstresowo. Począwszy od zamówienia biletu przez internet, przez wjazd na prom do możliwości spędzenia czasu na promie. Polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "rejs promem sassnitz-bornholm"

  bez zarzutu

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.