COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

BornholmerFærgen

BornholmerFærgen jest duńską firmą promową między Niemcami, Danią, Szwecją.

Firma Bornholm działa już od ponad 140 lat, a jej głównym celem jest zapewnienie transportu pasażerów, poczty i towarów z i na wyspę Bornholm. Nazwa przewoźnika została zmieniona z Bornholmstrafikken na BornholmerFærgen w 2010 roku.

Malownicza wyspa Bornholm jest wyjątkową perłą Danii na Morzu Bałtyckim. Bornholm oferuje bogactwo wyjątkowych doświadczeń, których nie można jej przegapić.

Z directferries.pl można znaleźć BornholmerFærgen rozkłady jazdy, taryfy i zakupic BornholmerFærgen bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac BornholmerFærgen z innymi firmami promowymi.

BornholmerFærgen opinie klientów

 • "Przeprawa promowa na Bornholm"

  Wszystko przebiegło sprawnie i bezstresowo. Począwszy od zamówienia biletu przez internet, przez wjazd na prom do możliwości spędzenia czasu na promie. Polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "rejs promem sassnitz-bornholm"

  bez zarzutu

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam Promy"

  Ocena bardzo wysoka !!! Punktualność, organizacja i sama obsługa na najwyższym poziomie. Catering rewelacja, ceny przystępne, pewnie jeszcze skorzystam z oferty podróży :-) BornholmerFærgen :-)

  Przeczytaj Więcej Zwiń