COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

BornholmerFærgen

BornholmerFærgen jest duńską firmą promową między Niemcami, Danią, Szwecją.

Firma Bornholm działa już od ponad 140 lat, a jej głównym celem jest zapewnienie transportu pasażerów, poczty i towarów z i na wyspę Bornholm. Nazwa przewoźnika została zmieniona z Bornholmstrafikken na BornholmerFærgen w 2010 roku.

Malownicza wyspa Bornholm jest wyjątkową perłą Danii na Morzu Bałtyckim. Bornholm oferuje bogactwo wyjątkowych doświadczeń, których nie można jej przegapić.

Z directferries.pl można znaleźć BornholmerFærgen rozkłady jazdy, taryfy i zakupic BornholmerFærgen bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac BornholmerFærgen z innymi firmami promowymi.

BornholmerFærgen opinie klientów

 • "Szkoda, że od 01.09.2018 będzie zmiana operatora z BornholmerFaergen na Molslinen / It's pity that 2"

  Jestem usatysfakcjonowany z dotychczasowych usług BonholmerFaergen. Przy rezerwacji na stronie www dostępne są 4 języki:duński, szwedzki, niemiecki i angielski. Próbowałem zarezerwować bilet na rok 2018 ale na stronie nowego operatora można rezerwować tylko w języku duńskim. Niestety, nie znam duńskiego i nie zrobiłem rezerwacji./ I'm satisfied with BonholmerFaergen services. On their website customers can use 4 languages .I tried to book tickets to 2018, but on website new operator I can use only danish. Unfortuately I don't know danish and I couldn't book tickets.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Polecam. Miło i komfortowo.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promowa na Bornholm"

  Wszystko przebiegło sprawnie i bezstresowo. Począwszy od zamówienia biletu przez internet, przez wjazd na prom do możliwości spędzenia czasu na promie. Polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "rejs promem sassnitz-bornholm"

  bez zarzutu

  Przeczytaj Więcej Zwiń