Bluemar Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bluemar Ferries

Bluemar Ferries jest pierwszą firmą, która oferuje połączenia między Barceloną, drugim największym miastem Hiszpanii,a tętniącą życiem nadmorską miejscowoścą Sitges w Katalonii, na północno-wschodnim wybrzeżu.

Założony przez przedsiębiorców z dużym doświadczeniem w branży morskiej, Bluemar Ferries oferuje swoim pasażerom szybką i przyjemną podróż przez Morze Balearskie.

Ich katamaran " The BlueCat " może pomieścić 300 pasażerów, a ponadto porusza się z prędkością 34 węzłów na godzinę, dzięki czemu rejs z Barcelony do Sitges trwa niecałą godzinę. Oprócz tego posiada przestronny górny pokład oraz miejsca siedzące na dolnym pokładzie, gdzie można podziwiać wspaniałe widoki na Morze Śródziemne.

Na pokładzie znajdziesz szeroki wachlarz udogodnień: bar serwujący świeże przekąski, całkowicie klimatyzowaną część wypoczynkową, udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz specjalnie wyznaczone strefy dla pasażerów z małymi dziećmi.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Bluemar Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Bluemar Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.