COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Blueline

Blueline oferuje usługi promowe dla pasażerów i pojazdów między Chorwacją i Włochami.

Blue Line załoga i personel sa, aby przekraczać oczekiwania podczas rejsu z ich pierwszej klasy obsługa, najwyższa jakościa doznania kulinarne, sklepy wolnoclowe i kabiny.

Prom Niebieska linia oferuje połączenia przez cały rok między włoskim porcie Ankona i chorwackiego portu w Splicie, a także usług sezonowych do chorwackich portów Stari Grad i Vis.

Blueline promy przewozić około 200 tysięcy pasażerów rocznie na całym Adriatyku.

Z directferries.pl można znaleźć Blueline rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Blueline bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Blueline z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Blueline

Blueline opinie klientów

 • "polecam dla mniej wymagających"

  polecam dla mniej wymagających

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa promowa"

  Ogólnie przeprawa promowa odbyła się bez niespodzianek jednakże kilka dni wcześniej mieliśmy okazje podróżować promem Stena Line, różnica w servisie , czystości i jakości bije na głowę przeprawę z Chorwacji do Wloch.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dobry sposob na podroz z Chorwacji Do Wloch"

  Pierwszy raz rezerwowalismy przez Direct Ferries, ale wszytko przebieglo zgodnie zplanem. Prom BlueLine byl troche poza moimi oczekiwaniami, zakwarterowanie nie bylo tak czyste jak byc powinno. Jedzenie I obsluga byla bardzo dobra. Dotarlismy na miejsce punktualnie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wyposazenie lazienki"

  Statek jest dosc stary ale ogolnie w dobrym stanie z wyjatkiem lazienki, ktora powinna byc unowoczesniona.

  Przeczytaj Więcej Zwiń