Blue Sea Jet
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Blue Sea Jet

Blue Sea Jet obsługuje regularne, szybkie połączenia pasażerskie pomiędzy oszałamiającymi indonezyjskimi miejscami na Bali i wyspami Gili na wyspie Lombok. Do portów należą Port w Benoa, Gili Trawangan, Bangsal i Padang Bai. Szybki rejs Blue Sea Jet zapewnia największy statek pasażerski na cieśninie Lombok, a najnowocześniejszy statek ma całkowitą pojemność 342 podróżnych, w tym klasę turystyczną i opcje klasy wykonawczej podczas rezerwacji podróży.

Usługi kursują dwa razy dziennie z Bali, dzięki czemu możesz dopasować swoje plany podróży do reszty wakacji. Statek operatora ma najnowszą technologię bezpieczeństwa z urządzeniami spełniającymi kryteria Międzynarodowego Regulaminu Bezpieczeństwa na Morzu. Podczas żeglugi po Morzu Balijskim nie musisz martwić się życiem morskim poniżej. W ramach misji przewoźnika Go Green statek zapewnia, że całe życie morskie pod promem nie zostanie naruszone.

Z directferries.pl można znaleźć Blue Sea Jet rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Blue Sea Jet bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Blue Sea Jet z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.