COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bimini - Fort Lauderdale jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Bimini do Stany Zjednoczone.

Przewoźnicy Promowi - Bimini - Fort Lauderdale

    • 4 Sailings Weekly 2 hr
    • Get price

Prom Bimini do Fort Lauderdale

Bimini Fort Lauderdale polaczenie laczy Wyspy Bimini z Stany Zjednoczone. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Balearia Caribbean. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Bimini Fort Lauderdale zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Fort Lauderdale - Przewodnik

Fort Lauderdale słynie z plaż, sztuki, kultury i wydarzeń, a znajduje się na Florydzie w USA.Miasto położone jest około 40 km na północ od Miami i leży na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Podobnie jak wielu południowo-wschodniej Florydzie sąsiadów, Fort Lauderdale od dawna wymyślania sobie. W sytuacji, gdy krzykliwe stref turystycznych często stoją z dala od downtowns powszedni, Fort Lauderdale wykazuje spójność na obu końcach 2 mil Las Olas korytarzu. Musujące wyniki wyglądają od modernizacji obu centrum i na plaży. Dopasowane innowacyjne Arts District centrum miasta, kawiarnie i butiki jest równie pomysłowe plaża, z hoteli, kawiarni i sklepów stojących niezabudowanej brzegowej, a nowe hotele ośrodek stylu zastępując wyblakłe ikony przeszłości. Pomimo ostrożności z pretensjonalnym nadmierną, władze miast pozwoliły numer uderzające o błyszczących wieżowców.

Jest codziennie prom między Fort Lauderdale i Freeport na Grand Bahama Island.Podróż trwa około 76 mile 2 1/2 godziny