Betico

Betico oferuje połączenia między Numeą a Wyspami Lojalności w archipelagu Nowa Kaledonia w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego.

Ich statek "Betico2" przez cały rok kursuje na Wyspy Lojalności oraz poprzez wspaniałe turkusowe zatoki Isle of Pines, a częstotliwość kursów zostaje zwiększona w trakcie wysokiego sezonu oraz imprez sportowych i lokalnych obchodów roku.

"Betico2" może przewieźć do 355 pasażerów i dysponuje 40 miejscami dla VIP-ów i 118 siedzeniami klasy "comfort" w górnej części statku, skąd możesz cieszyć się wspaniałymi widokami na wyspy. Co więcej słoneczny zewnętrzny taras pozwala na robienie wspaniałych fotografii.

Betico pozwala Ci w ciągu 2 godzin i 30 minut dostać się z Numei do Kuto Bay na Isle of Pines, a na Wyspy Lojalnościowe w ciągu 4 do 5 godzin.

Nowa Kaledonia znana jest z najbardziej zróżnicowanej flory na świecie na kilometr kwadratowy.

Zróżnicowany mikroklimat sprawia, że występują tam niezwykłe gatunki roślin i ptaków.

Isle of Pines z pięknymi plażami z białym piaskiem i tropikalną roślinnością to idealne miejsce na jednodniową wycieczkę. Natomiast na Wyspach Lojalnościowych możesz odkryć typowe wsie archipelagu, ich kulturę i legendarną gościnność. The islands of Mare and Lifou znane są również z rafy koralowej, imponujących klifów i unikalnych krajobrazów.

Przeczytaj Więcej Zwiń