Barcos Caribe

Barcos Caribe to meksykański operator oferujący przeprawy między popularną wyspą do nurkowania Cozumel, na Morzu Karaibskim, a portem Playa del Carmen na wschodnim wybrzeżu Meksyku, położonym na południe od Cancun.

Cozumel, usytuowana w Parku Narodowym Arrecifes de Cozumel to wspaniałe miejsce do nurkowania. Z przewoźnikiem Barcos Caribe, możesz dotrzeć do jej złotych brzegów w ciągu nieco ponad trzydziestu minut. W celu zapewnienia lepszych połączeń między tymi dwoma miejscami, grupa inwestorów z Cozumel utworzyła firmę pod hasłem "bliżej Ciebie", dążąc do bardziej spersonalizowanej obsługi klienta. Dlatego też Barcos Caribe oferuje najbardziej konkurencyjne ceny, co pomogło im stać się wiodącym operatorem promowym w regionie, stawiajacym na wydajność, bezpieczeństwo i komfort dla każdego pasażera.

Barcos Caribe. posiadający czyste, stylowe i szybkie katamarany jest popularnym wyborem zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów. Na dolnym pokładzie znajdziesz przyciemnione okna, siedzenia samolotowe i klimatyzację, a z otwartego pokładu będziesz mógł podziwiać zachody słońca Karaibów i lśniące wody. Podczas podróży będziesz mógł również nabyć przekąski i napoje.

Przeczytaj Więcej Zwiń