Barcos Caribe
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Barcos Caribe

Barcos Caribe to meksykański operator oferujący przeprawy między popularną wyspą do nurkowania Cozumel, na Morzu Karaibskim, a portem Playa del Carmen na wschodnim wybrzeżu Meksyku, położonym na południe od Cancun.

Cozumel, usytuowana w Parku Narodowym Arrecifes de Cozumel to wspaniałe miejsce do nurkowania. Z przewoźnikiem Barcos Caribe, możesz dotrzeć do jej złotych brzegów w ciągu nieco ponad trzydziestu minut. W celu zapewnienia lepszych połączeń między tymi dwoma miejscami, grupa inwestorów z Cozumel utworzyła firmę pod hasłem "bliżej Ciebie", dążąc do bardziej spersonalizowanej obsługi klienta. Dlatego też Barcos Caribe oferuje najbardziej konkurencyjne ceny, co pomogło im stać się wiodącym operatorem promowym w regionie, stawiajacym na wydajność, bezpieczeństwo i komfort dla każdego pasażera.

Barcos Caribe. posiadający czyste, stylowe i szybkie katamarany jest popularnym wyborem zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów. Na dolnym pokładzie znajdziesz przyciemnione okna, siedzenia samolotowe i klimatyzację, a z otwartego pokładu będziesz mógł podziwiać zachody słońca Karaibów i lśniące wody. Podczas podróży będziesz mógł również nabyć przekąski i napoje.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Barcos Caribe rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Barcos Caribe bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Barcos Caribe z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.