Bali Lembongan Fast Cruise

Bali Lembongan Fast Cruise oferuje przeprawy między Sanur na południowo-wschodnim wybrzeżu Bali i Jugut Batu Beach, położonej na wschodzie małej wyspy Nusa Lembongan.

Bali Lembongan Fast Cruise oferuje codzienne połączenia pomiędzy dwoma najczęściej wybieranymi przez turystów destynacjami. Przeprawy trwają zaledwie pół godziny, jest to więc najprostszy i najszybszy sposób przemieszczania się między tymi dwiema wyspami. Firma rozpoczęła działalność w 2013 roku i dysponuje dwoma nowoczesnymi żaglowcami, które kursują kilka razy każdego dnia i posiadają świetnie wyszkoloną załogę. Dzięki maksymalizacji ilości podróżujących pasażerów, coraz więcej osób może podróżować między tymi dwoma pięknymi zakątkami Bali.

Nusa Lembongan staje się z roku na rok coraz bardziej popularne: oferując wspaniałe plaże i wielkie fale, wabi surferów z całego świata i staje się jedną z głównych balijskich atrakcji. Z drugiej strony, małe miasteczko Sanur jest idealnym miejscem dla rodzin, oferując spokojne wody i piękne piaszczyste wybrzeża.

Przeczytaj Więcej Zwiń