balearia_caribbean_bahama_mama

Bahama Mama

Ten prom nie jest już obsługiwany przez Balearia Caribbean.

Przewodnik ten miał zastosowanie wyłącznie wtedy gdy statek był prowadzony przez Balearia Caribbean. Informacje te nie powinny być stosowane jako przewodnik po usługach oferowanych obecnie lub w przyszłości.

Dawniej znany jako Alhucemas i część Balearia powiększonej serii promów, Bahama Mama jest szybkim nowoczesnym statkiem, gdzie znajduje się bar, kawiarnia,plac zabaw dla dzieci,schowki na bagaż,salon wypoczynkowy, sklep na pokladzie,solarium, kilka restauracji i basen. Bahama Mama ma pojemność pasażerów w do 1000 i ma miejsce na ponad 100 pojazdów.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Bahama Mama ma 48 kabin różnych klas i wielkosci wraz z 2 suites wyposażonych w klimatyzacje, szafy,lazienki i anti-allergy czyszczący system.Jesli nie chesz kabiny,są dwa rodzaje wygodnych foteli, ekonomiczna klasa lub pierwsza klasa.

Zakupy

The Bahama Mama posiada sklep na pokładzie, gdzie możesz kupić kosmetyki, perfumy, słodycze, prezenty.

Podróż z dziećmi

Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw.

Dostepnosc

Są windy łączące wszystkie pokłady. Są równiez kabiny dla niepełnosprawnych.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Bahama Mama przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie Bahama Mama

balearia_caribbean_bahama_mama_1 balearia_caribbean_bahama_mama_cabin balearia_caribbean_bahama_mama_cabin2 balearia_caribbean_bahama_mama_seating balearia_caribbean_bahama_mama_seating_2 balearia_caribbean_bahama_mama_seating_area balearia_caribbean_bahama_mama_shop balearia_caribbean_bahama_mama_swimming_pool

Bahama Mama Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!