Baja Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Baja Ferries

Baja Ferries posiadają dwa promy kursujące między południową częścią Półwyspu Kalifornijskiego a Meksykiem przez Zatokę Kalifornijską.

Baja promy pozwalaja podrozowac miedzy Baja Sur i kontynentalna czescia Meksyku, nie biorac dluga droge na polnoc, zaoszczedzajac mil kosztow napedowych i paliwo.

Promy wyplywaja z Pichilingue terminalu promowego w La Paz, stolicy meksykanskiego stanu Baja California Sur i portow Topolobampo Mazatlan, w stanie Sinaloa. Przejscie Mazatlan jest dluzsze i plynie przez noc, ma kilka wyplywow w ofercie tygodniowo, podczas gdy przejscie Topolobampo jest krotsze czestszym rozwiazaniem.

Baja promy skladaja sie z Clifornia Star i La Paz Star. California Star ma pojemnosc na 100 samochodow i 900 pasazerow. Oferuje liczne obszary, wygodne siedzenia, a takze zakwaterowanie w kabinie i butik.

La Paz Star moze przewozic do 200 pasazerow i oferuje szeroki wybor noclegow w kabinie, wszystkie sa z lazienkami, a takze salony z wygodnymi siedzeniami.

Oba promy oferują restauracje, bar i kawiarnie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Baja Ferries harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Na pokładzie Baja Ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.