COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Baja Ferries

Baja Ferries posiadają dwa promy kursujące między południową częścią Półwyspu Kalifornijskiego a Meksykiem przez Zatokę Kalifornijską.

Baja promy pozwalaja podrozowac miedzy Baja Sur i kontynentalna czescia Meksyku, nie biorac dluga droge na polnoc, zaoszczedzajac mil kosztow napedowych i paliwo.

Promy wyplywaja z Pichilingue terminalu promowego w La Paz, stolicy meksykanskiego stanu Baja California Sur i portow Topolobampo Mazatlan, w stanie Sinaloa. Przejscie Mazatlan jest dluzsze i plynie przez noc, ma kilka wyplywow w ofercie tygodniowo, podczas gdy przejscie Topolobampo jest krotsze czestszym rozwiazaniem.

Baja promy skladaja sie z Clifornia Star i La Paz Star. California Star ma pojemnosc na 100 samochodow i 900 pasazerow. Oferuje liczne obszary, wygodne siedzenia, a takze zakwaterowanie w kabinie i butik.

La Paz Star moze przewozic do 200 pasazerow i oferuje szeroki wybor noclegow w kabinie, wszystkie sa z lazienkami, a takze salony z wygodnymi siedzeniami.

Oba promy oferują restauracje, bar i kawiarnie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Baja Ferries harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Baja Ferries