Bahamas Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Bahamas Ferries

Bahamas Ferries obsługują przeprawy promowe na Bahamach między wyspami Abaco, Andros, Eleuthera, Exuma, Long Island i Grand Bahama a portem w Nassau na Wyspie New Providence.

Bahamas Ferries rozpoczeloo dzialalnosc w poznych latach dziewiecdziesiatych i od tego czasu zrewolucjonizowal transport, nie tylko dla turystow.

Z portu Nassau w New Providence Island w samym sercuBahama, Bahama Ferries plywaja z duza predkoscia, prawie codziennie do dziesieciu punktow docelowych.

Bahama Ferries flota sklada sie z trzech nowoczesnych, luksosowych statkow. Bo Hengy II, Seawind i Sealink oraz Eastwind, ktory jest jako prom dostawczy. statek pasazerki pomieszcza poiedzy 205, a 400 pasazerow i ma redkosc do 25 knotow.

Na pokldzie beziesz mialdo wyboru siedzenia w zakresie od standardu (na pokładzie lub wewnątrz) do pierwszej klasy, a takz bar oferujay szeroki wybo przekaek i napojow.

Opcja standardowa daje wybor na podroz na pokladzie lub w srodku w klimatyzowanym pomieszczeniu.Jesi jest niesamowity widok na morze, bryza i slonce mozesz podrozowac w srodku. W salach sa telewizory z filmami i programy w TV.

Pierwsza klasa znana jako Voyager, oferuje pierwszej klasy siedzenia, bezplatne gorace napoje i bardziej komfortowe warunki.

W zakresie ograniczen na bagaz, kazdy pasażer moze miec ze soba dwie sztuki o wadze do 27kgs/60lb. Dodatkowe przedmioty moga byc za dodatkowa oplata.

Z ich state-of-the-art statki Bahamach sa najlepszym sposobem, aby poplynac miedzy wyspami, z wieloma miejscami docelowymi i czestotliwoscia niz jakakolwiek inna firma w regionie.

Bahamas Ferries misją jest podroz miedzy wyspami, aby rejs byl wolny od stresu i niezapomniany.

Zobacz Bahamas Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety Bahamas Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Bahamas Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Na pokładzie Bahamas Ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.