Babou One
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Babou One

Babou One obsługuje trasy na obszarze Gwadelupy, francuskiego departamentu zamorskiego na Karaibach, zapewniając przez cały rok rejsy na wyspę La Desirade i sezonowe wycieczki do Marie- Galante i Les Saintes.

W 2012 roku Babou One wprowadził na trasy obszerny i nowoczesny statek, aby zapewnić swoim pasażerom podróż w jak najbardziej komfortowych warunkach. Ten 25-metrowy prom może pomieścić prawie 200 pasażerów i posiada dużą, w pełni klimatyzowaną strefę miejsc siedzących na dolnym pokładzie. Możesz również usiąść na zewnątrz i zrelaksować się na przestronnym tarasie, podziwiając widoki wybrzeża Gwadelupy i jej malowniczych wysp.

Babo One zapewnia bezpieczną i bezstresową podróż w komfortowych warunkach, a ich przyjazny personel jest zawsze w gotowości, aby odpowiedzieć na każde twoje pytanie.

Directferries.pl pozwala na porównanie Babou One rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.