COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Babou One

Babou One obsługuje trasy na obszarze Gwadelupy, francuskiego departamentu zamorskiego na Karaibach, zapewniając przez cały rok rejsy na wyspę La Desirade i sezonowe wycieczki do Marie- Galante i Les Saintes.

W 2012 roku Babou One wprowadził na trasy obszerny i nowoczesny statek, aby zapewnić swoim pasażerom podróż w jak najbardziej komfortowych warunkach. Ten 25-metrowy prom może pomieścić prawie 200 pasażerów i posiada dużą, w pełni klimatyzowaną strefę miejsc siedzących na dolnym pokładzie. Możesz również usiąść na zewnątrz i zrelaksować się na przestronnym tarasie, podziwiając widoki wybrzeża Gwadelupy i jej malowniczych wysp.

Babo One zapewnia bezpieczną i bezstresową podróż w komfortowych warunkach, a ich przyjazny personel jest zawsze w gotowości, aby odpowiedzieć na każde twoje pytanie.

Directferries.pl pozwala na porównanie Babou One rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.