Awesome Adventures Fiji
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Awesome Adventures Fiji

Awesome Adventures Fidżi oferują bardzo szybki transfer promem na Fidżi pomiędzy główną wyspą Viti Levu a wyspą Yasawa w archipelagu Mamanuca.

Awesome Adventures Fiji transfer wykorzystuje dobrze znany katamaran, Yasawa Flyer, najpopularniejszy statek dla turystow, aby dostac sie do i od Wyspy Yasawa. Odchodzi z terminalu pasazerskiego w Denarau o 8:30 kazdego ranka, aby rozpoczac rejs pomiedzy malenkimi Mamanuca Island kurortami przed wyruszeniem na rajskich wyspach Yasawa, zatrzymujac się po drodze.

Ostatni przystanek to slynna Blue Lagoon Beach Resort na polnocy, przed powrotem Yasawa Flyer , zatrzymujac się na kazdym raz jeszcze zanim się z powrotem do przystani w Denarau okolo 17:45.

Na pokladzie Yasawa Flyer znajdziesz klimatyzowane siedzenia, biuro podrozy, bare, kawiarnie i odkryte poklady. Za niewielka doplata, na niektorych trasach mozna uaktualnic Lounge na gornym pokladzie. W salonie znajduja sie duze okna wrap-around, wygodne kanapy i oferuje bezplatne napoje i przekaski.

Awesome Adventures Fidżi czasami uzywaja statkow bedacych wlasnoscia ich siostrzanej firmy, South Sea Cruises, ktore sa rowniez szybkie i nowoczesne i specjalnie zaprojektowane do podrozy dookola Wysp Fidzi.

Dla osob przebywajacych na ladzie, jest codziennie bezplatny transfer do terminalu pasazerskiego w Denarau dostepne Nadi, Wailoaloa i Denarau hotele i noclegi. Ta usuga jest dostepna na zyczenie.

Directferries.pl pozwala na porównanie Awesome Adventures Fiji rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Na pokładzie Awesome Adventures Fiji

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.