Aremiti
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Aremiti

Aremiti obsługuje 17km połączenie promowe między francuskimi wyspami Polinezji, Tahiti i Moorea na Południowym Pacyfiku.

Firma rodzinna, promy Aremiti powstay w 1991 roku i sa siedziba w Papeete, stolicy Polinezji Francuskiej, z misja do efektywnego transportu pasazerow, towarow i pojazdow miedzy dwoma wyspami.

Przejscie pomiedzy tymi dwoma niesamowitych wyspami trwa od trzydziestu do czterdziestu minut, okolo pieciu promow na dzien.

Z biegiem lat, ich flota zostala odnowiona i ulepszona pozwalajac im zaoferowac szybsze i bardziej komfortowe przejscie dla pasazerow. Obecny Ameriti prom wykorzystuje dwa szybkie statki - z Aremiti 5 i Aremiti Ferry 2.

56 metrowy Aremiti 5 jest mniejszy, szybszy z dwoch promow i moze przewozic do 697 pasazerow i 30 pojazdow lekkich i dzięki najnowszej generacji stabilizatorom nawigacji podroz w prawdziwym komforcie z predkoscia ponad 30 wezlow. Na pokladzie znajdziesz klimatyzowane pokoje, bar z przekaskami i duzy telewizor z plaskim ekranem. Na gorze znajdziesz siedemdziesiat osobowy taras do opalania, idealne do zwiedzania w czasie podrozy.

80 metrowy katamaran Aremiti Prom 2 jest statkiem flagowym i moze przewozic do 967 pasazerow i 146 samochodow. Z 2 klimatyzowanymi pokladami i duzej powierzchni restauracji, jest to najbardziej przestronna floty. Podobnie jak jej siostra statku, znajduje sie takze taras do opalania sie.

Z directferries.pl można znaleźć Aremiti rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Aremiti bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Aremiti z innymi firmami promowymi.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.