Prom Ankona do Stari Grad

Trasa promowa Ankona Stari Grad łączy Włochy z Wyspa Hvar i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Ankona do Stari Grad - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Wyspa Hvar.

Przewoźnicy Promowi - Ankona - Stari Grad

  • SNAV
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 9 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Jadrolinija
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 14 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ankona Stari Grad

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ankona Stari Grad to samochod + 2 pasażerów.

Ankona - Przewodnik

Miasto Ancona znajduje się w regionie Marche w środkowych Włoszech i jest mniej więcej 280 km na północny-wschód od Rzymu. Malownicze położone nad Adriatykiem. Do głównych atrakcji należy katedra.

Port w Ankonie oferuje połączenia promowe do Grecji, Turcji, Chorwacji, Albanii i Czarnogóry. Pasażerowie przeprawiają się stąd do Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Dubrownik, Bari, Patras oraz Igoumenitsa. W terminalu znajdziemy standardowe udogodnienia jak: kawiarnie i sklep spożywczy, a także toalety. Parking jest dostępny zarówno na krótkoterminowe jak i długoterminowe pobyty. Specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Stari Grad - Przewodnik

Stari Grad służy jako popularny wjazd do Parku Narodowego Paklenica i leży około 45 kilometrów na północny-wschód od Zadaru, jest niecałą godzinę drogi do Rijeki. Stari Grad to miasto położone w północnej części wyspy Hvar w Dalmacji w Chorwacji i znajduje się na końcu długiej zatoki chronionej i jest uważana za jedną z najstarszych miast w Europie. Autobusy, aby łatwo dotrzeć do Miastu, zatrzymując się w centrum miasta, a także na zewnątrz hotelu Alan na dr Franje Tudmana. Wiele osób przyjeżdża do Stari Grad, aby skorzystać z tamtejszych obozów bogate stron, zwłaszcza, że w sąsiedztwie parku narodowego nie zezwala na kemping.

Spacer po centrum miasta Stari Grad, wzdłuż wąskich uliczek i przez małe kwadraty, wywołuje poczucie przeszłości.Najwybitniejszym budynek w Stari Grad jest Tvrdalj, duże i dobrze zachowany zamek obronny należących niegdyś do znanego chorwackiego poety, Petar Hektorović. Zwróć uwagę na łacinę i chorwackie napisy w ścianach i posąg Petar Hektorović przed zamkiem.

Z miejskiego portu, usługi promowe działa do Pescara, Ankona, Rijeka, Korcula, Dubrovnik i Mljet.