Anem Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Anem Ferries

Anem Ferries zapewnia usługi promowe do i z Kalymnos i Mastichari (Kos), łącząc dwa najpiękniejsze miejsca na wyspach Dodekanezu.

Anonimowa firma żeglarska z Mastichari (ANEM), rozpoczęła działalność w 1990 roku i od tego czasu oferuje codzienne usługi między Kalymnos i Kos, a ich głównym celem zawsze było zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności dla mieszkańców, jak również międzynarodowych turystów, którzy chcą odwiedzić te dwie wyspy. Operują oni jednym statkiem, Olympios Zeus, który bezpiecznie przenosi klientów pomiędzy dwoma pięknymi wyspami regionu Dodekanez w czasie poniżej jednej godziny.

Pasażerowie podróżujący z Anem Ferries mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na Morze Egejskie z otwartego pokładu. Jest również wiele wygodnych miejsc siedzących pod pokładem, z przyjaznym personelem, który zadba o Państwa zadowolenie podczas całej podróży.

Promy Anem wypływają zarówno z portu Mastichari na Kos jak i z portu Kalymnos. Te dwa nadmorskie miasta są bardzo popularne wśród turystów chcących poznać greckie wyspy i są tak łatwo dostępne.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Anem Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Anem Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Anem Ferries routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.