COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Amakusa Takarajima Line

Amakusa Takarajima Line działa na trasach pomiędzy Perfekturą Kuamamoto i Wyspami Amakusa w południowej Japonii, oferując wycieczki do i z portów Misumi , Hondo i Matsushima .

Amakusa Takarajima Line dysponuje trzema wspaniałymi promami Vista Bonita, Marisol i Serena stworzonymi przez wiodących projektantów przemysłowych.Podróż tymi wysokiej jakości promami to niezapomnaiane doświadczenie.

Na każdym promie dolny pokład wyposażony jest w kilmatyzację oraz luksusowe sanitariaty, jak również przestronne tarasy widokowe , dzięki którym podczas podróży mogą Państwo cieszyć się wspaniałymi widokami na Wulkan Unzen oraz mosty Amakusa Gokyo.

Podróżując z Amakusa Takarajima Line, nie zapomnij zabrać ze sobą aparat fotograficznego: wyspy Amakusa są znane jako idealne miejsce do oglądania delfinów, tak więc będą Państwo mogli podziwiać te wspaniałe zwierzęta podczas rejsu.

Z directferries.pl można znaleźć Amakusa Takarajima Line rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Amakusa Takarajima Line bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Amakusa Takarajima Line z innymi firmami promowymi.

Amakusa Takarajima Line - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Na pokładzie Amakusa Takarajima Line

Wszystkie trasy Amakusa Takarajima Line