Amakusa Takarajima Line
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Amakusa Takarajima Line

Amakusa Takarajima Line działa na trasach pomiędzy Perfekturą Kuamamoto i Wyspami Amakusa w południowej Japonii, oferując wycieczki do i z portów Misumi , Hondo i Matsushima .

Amakusa Takarajima Line dysponuje trzema wspaniałymi promami Vista Bonita, Marisol i Serena stworzonymi przez wiodących projektantów przemysłowych.Podróż tymi wysokiej jakości promami to niezapomnaiane doświadczenie.

Na każdym promie dolny pokład wyposażony jest w kilmatyzację oraz luksusowe sanitariaty, jak również przestronne tarasy widokowe , dzięki którym podczas podróży mogą Państwo cieszyć się wspaniałymi widokami na Wulkan Unzen oraz mosty Amakusa Gokyo.

Podróżując z Amakusa Takarajima Line, nie zapomnij zabrać ze sobą aparat fotograficznego: wyspy Amakusa są znane jako idealne miejsce do oglądania delfinów, tak więc będą Państwo mogli podziwiać te wspaniałe zwierzęta podczas rejsu.

Z directferries.pl można znaleźć Amakusa Takarajima Line rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Amakusa Takarajima Line bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Amakusa Takarajima Line z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Amakusa Takarajima Line

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.