Adang Sea Tour
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Adang Sea Tour

Adang Sea Tour to tajski operator promowy, którego bazą jest molo Pak Bara w południowej Tajlandii, około 60 km na północny zachód od Satun, oferujące regularne połączenia z wyspami Koh Lipe i Koh Tarutao.

Pak Bara jest cichym i spokojnym węzłem komunikacyjnym, z którego korzysta Adang Sea Tour, co powoduje, że każdego roku coraz więcej turystów odwiedza port. Wyspy te znajdują się w Morskim Parku Narodowym Ko Tarutao i zapewniają doskonałe warunki do nurkowania z rurką i akwalungiem.

Oferując flotę doskonałych łodzi motorowych, Adang Sea Tour szybko przetransportuje Cię z jednego miejsca do drugiego, z maksymalnie dwoma odlotami co godzinę.

Nie tylko korzystny wybór żeglarstwa pod względem szybkości i punktualności, firma stanowi jedną z najbardziej opłacalnych opcji, oferując jedne z najbardziej żywych lotów na Koh Lipe z kontynentu.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Adang Sea Tour harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Na pokładzie Adang Sea Tour

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.