COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Adang Sea Tour

Adang Sea Tour to tajski operator promowy, którego bazą jest molo Pak Bara w południowej Tajlandii, około 60 km na północny zachód od Satun, oferujące regularne połączenia z wyspami Koh Lipe i Koh Tarutao.

Pak Bara jest cichym i spokojnym węzłem komunikacyjnym, z którego korzysta Adang Sea Tour, co powoduje, że każdego roku coraz więcej turystów odwiedza port. Wyspy te znajdują się w Morskim Parku Narodowym Ko Tarutao i zapewniają doskonałe warunki do nurkowania z rurką i akwalungiem.

Oferując flotę doskonałych łodzi motorowych, Adang Sea Tour szybko przetransportuje Cię z jednego miejsca do drugiego, z maksymalnie dwoma odlotami co godzinę.

Nie tylko korzystny wybór żeglarstwa pod względem szybkości i punktualności, firma stanowi jedną z najbardziej opłacalnych opcji, oferując jedne z najbardziej żywych lotów na Koh Lipe z kontynentu.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Adang Sea Tour harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Adang Sea Tour - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Na pokładzie Adang Sea Tour

Wszystkie trasy Adang Sea Tour

Alternatywne firmy i trasy