2GO Travel
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

2GO Travel

2GO Travel jest największym operatorem promowym na Filipinach, z siedzibą w stolicy kraju, Manili, zapewniającym połączenia między niektórymi z siedmiu tysięcy wysp tego archipelagu.

Formalnie znany jako Negros Navigation i mający pod sobą wiele połączonych spółek, 2GO Travel to około sto pięćdziesiąt lat w branży turystyki morskiej. Dysponuje obecnie jedną z najnowocześniejszych flot w kraju: od ogromnych statków wycieczkowych po mniejsze, szybkie katamarany. Pozwala to na bezproblemowe przemieszczanie się między niektórymi z najpiękniejszych wysp w południowo-wschodniej Azji.

Podróżując z tym przewoźnikiem, masz gwarancję przyjemnej i bezpiecznej podróży, bez względu na to gdzie zdecydujesz się popłynąć. Dzięki 2 GO Travel odkrywanie wspaniałych krajobrazów i malowniczych plaż Filipin będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj 2GO Travel harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy 2GO Travel

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.