COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

2GO Travel

2GO Travel jest największym operatorem promowym na Filipinach, z siedzibą w stolicy kraju, Manili, zapewniającym połączenia między niektórymi z siedmiu tysięcy wysp tego archipelagu.

Formalnie znany jako Negros Navigation i mający pod sobą wiele połączonych spółek, 2GO Travel to około sto pięćdziesiąt lat w branży turystyki morskiej. Dysponuje obecnie jedną z najnowocześniejszych flot w kraju: od ogromnych statków wycieczkowych po mniejsze, szybkie katamarany. Pozwala to na bezproblemowe przemieszczanie się między niektórymi z najpiękniejszych wysp w południowo-wschodniej Azji.

Podróżując z tym przewoźnikiem, masz gwarancję przyjemnej i bezpiecznej podróży, bez względu na to gdzie zdecydujesz się popłynąć. Dzięki 2 GO Travel odkrywanie wspaniałych krajobrazów i malowniczych plaż Filipin będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj 2GO Travel harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy 2GO Travel