BC Ferries

BC Ferries łączy wiele portów z wyspami Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, oferując wiele przepraw każdego dnia przez cały rok.

Z BC Ferries można przepłynąć Cieśninę Gruzji między kontynentem ,a północnym i południowym Gulf Wyspy, jak również do Vancouver Wyspy. W północnej Kolumbii Brytyjskiej można przeplynac przez cieśninę do Hekate Straight na wyspy Haida Gwaii w Moresby Island i Graham Island. Oprócz przejazdów na północy i połudnu, można również przepłynąć przez British Columbia's Inside Passage pomiędzy Prince Rupert i Port Hardy na wyspie Vancouver.

Prince Rupert - Port Hardy przejście w szczególności jest bardzo popularne wśród zagranicznych turystów I prowadzi je jeden z BC Ferries większych promów, co oznacza, będziesz plynal jako cruiseniż można się było spodziewać na kilka krótszych wyjazdach.

Przejścia prome na wyspy z Haida Gwaii dostarczaja kolejną wielką przygodę. Rodowe domem Haida Nation, Wysp Haida Gwaii posiadaja wiele unikalnych atrakcji kulturalnych i często są określane jako kanadyjskie Galapagos.

BC Ferries posiada sieć tras bardzo zróżnicowaną, każda jest inna, dla różnych pasażerów. Na niektóre usługi wystarczają tylko małe statki, które płyna krótki rejs. Inne mają wieksze promy, które mogą przewozić wiekszą liczbe pasażerów oraz pojazdy.

W rezultacie BC Ferries posiada wiele róźnych statków, od ich flagowego 560 stop długości S-Class blizniaczy Spirit of British Columbia i Spirit of Vancouver Islan do 111 stóp długości Nimpkish. S-Class blizniaczy Vancouver-Victoria trasa może pomieścić do 2100 pasażerów i 470 pojazdów, gdzie Nimpkish pomieści mniej niż 100 pasażerów, 16 samochodów i operuje na Discovery Passage.

Najwieksze promy posiadaja różne atrakcje, wysokiej jakości catering , gdzie mniejsze staki posiadaja tylko podstawy, jak smaoobsługową stołówke.

Zobacz BC Ferries,ceny i rozkłady jazdy, bilety BC Ferries z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac BC Ferries z alternatywnymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy BC Ferries