OSTATNIE DNI aby zaoszczedzic 20% na przeprawy GNV

Data: 05 mar 2018 12:21 Zródło: Grandi Navi Veloci

OSTATNIE DNI aby zaoszczedzic 20% na przeprawy GNV

Grandi Navi Veloci oferuje wiele przepraw na Morzu Śródziemnym między Włochami, Francją, Hiszpanią, Sycylią, Sardynią, Albanią, Tunezją, Marokiem!

Bez względu na to, gdzie chcesz się udać, jeśli zarezerwujesz swój rejs z GNV z Direct Ferries przed 26 marca 2018 roku, możesz uzyskać 20% zniżki.

Oferta ważna na wszystkich trasach Grandi Navi Veloci - oraz na wszystkich rejsach od 1 maja do 15 decembre 2018 roku. Nie przegap tej okazji!

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: W zależności od dostępności. Akceptacja regulaminu i warunków. Oferta może zostać wycofana w każdej chwili. Tylko nowe rezerwacje online.

Wiecej ofert z directferries.pl

Zdobądź do 25% zniżki na rejsy Eckerö Line

Data: 18 marca 2018 Zródło: Eckerö Line

Eckerö Line prowadzi przeprawy promowe między Finlandią i Estonią, rezerwując teraz z Direct Ferries możesz skorzystać z wyjątkowej zniżki.

Popłyń kanałem za darmo tej wiosny

Data: 14 marca 2018 Zródło: DFDS Seaways, P&O Ferries & Brittany Ferries

Nigdy nie było lepszego momentu, aby zarezerwować wiosenny wypad do Anglii. Nie tylko możesz skorzystać ze wspaniałych ofert na rejsach P&O Ferries, DFDS, i Brittany Ferries... ale możesz również zostać naszym kolejnym zwycięzcą i podróżować za darmo!

Zaoszczędź do 15£ na przejazdach przez kanał La Manche

Data: 02 marca 2018 Zródło: P&O Ferries & DFDS Seaways

Płyń do Anglii z P&O Ferries lub DFDS, a otrzymasz do 15 £ zniżki na rezerwację już dziś z Direct Ferries!

Wyspy Normandzkie: rejsy w dwie strony od 32€ za osobę

Data: 27 grudnia 2017 Zródło: Manche Iles Express

Manche Iles Express oferuje przeprawy między regionem Normandii we Francji a Wyspami Normandzkimi, a także często kursuje między samymi wyspami.