Krilo Kapetan Luka
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Krilo Kapetan Luka

Założona w 1889 roku, KRILO lub Fleet Captain Luka to firma promowa, która zapewnia regularne promy w całej Chorwacji. Oferują transport do wielu popularnych miejsc wakacyjnych, w tym ze Splitu na Hvar, Korculę, Pulę, Susak, Silbę, Zadar i Dubrownik. Są one dostępne do rezerwacji przez cały rok.

KRILO posiada imponującą flotę składającą się z 6 szybkich promów o nazwach HSC Wing Lux, HSC Wing Eclipse, HSC Wing Carbo, HSC Wing, DSC Wing Star i HSC Wing Nomadic. Mogą one przewozić od 250 do 445 pasażerów podczas jednej podróży, osiągając prędkość do 43 węzłów (49 mil na godzinę).

Rejs promem ze Splitu do Dubrownika trwa około 4 godzin i 25 minut, zatrzymując się po drodze na przystaniach Brač (Milna) - Hvar - Korčula - Mljet (Pomena). Rozkłady rejsów i harmonogramy mogą się różnić w zależności od pory roku. Dzięki Direct Ferries możesz porównać ceny i zarezerwować bilety promowe KRILO.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Krilo Kapetan Luka harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Krilo Kapetan Luka

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.