O Promach do Irlandii

Z Directferries.pl znajdziesz pelen wybor Promy do Irlandii z najlepszymi operatorami promowymi, aby dostac najwygodniejsza opcje.

Obecnie oferujemy promy do Irlandii na okolo 15 tras z wyborem do 229 przeplyniec tygodniowo.

Skorzystaj z linkow do roznych promow Irlandia ponizej lub by porownac harmonogramy i ceny, teraz wystarczy wpisac swoje dane w naszej 'Wyszukiwarka'. Prom towarowy/komercyjny do Irlandii – zobacz tutaj.
Irlandia
Irlandia
Promy do Irlandia
Irlandia
Irlandia

o Irlandia:

Czasy, w których Irlandia była najbiedniejszym krajem Europy a jej mieszkańcy uciekali gdzie pieprz rośnie, już dawno poszły w zapomnienie.

Irlandia to piękna kraina , z wieloma atrakcjami godnymi zobaczenia, doskonałymi miejscami do rekreacji i wspaniałymi historycznymi pamiątkami.

Wśród miejsc, które warto zobaczyć są Zamek Dunluce, niegdyś jedna z najpotężniejszych twierdz na północy wyspy, Cashel - wzniesiona na skałach twierdza, która była przez ponad 1000 lat symbolem królewskiej i kościelnej władzy, Killarney - rejon słynący ze wspaniałych widoków (jeziora, góry, owce), Bunratty Castle - piękny zamek o kwadratowej podstawie zbudowany w XV wieku (obecnie urządzane są w nim wspaniale średniowieczne uczty stanowiące dużą atrakcję dla turystów) tudzież Drogheda, historyczny port Normanów, położony niedaleko ujścia rzeki Boyne, obecnie będący małym miasteczkiem, które warto zwiedzić.

Promy do Irlandii z Francja

3 Cotygodniowe Przeprawy
18 godz. 30 min.
Irish Ferries
3 Cotygodniowe Przeprawy
17 godz.
Stena Line
1 Przeprawy Tygodniowo
19 godz.
Irish Ferries
1 Przeprawy Tygodniowo
17 godz. 30 min.
Irish Ferries
1 Przeprawy Tygodniowo
13 godz. 30 min.
Brittany Ferries

Promy do Irlandii z Szkocja

Promy do Irlandii z Wyspa Man

Promy do Irlandii z Walia

Promy do Irlandii z Anglia

© Direct Ferries Ltd