O Promach do Irlandii

Przy pomocy Directferries.pl znajdziesz pełną listę rejsów do Irlandii od najlepszych przewoźników z tego regionu. Używając naszej wyszukiwarki możesz łatwo i szybko porównać rozkład, ceny i długość połączeń do Irlandii zapewniając sobie jak najdogodniejszą ofertę. Nasz wybór rejsów do Irlandii obejmuje 16 tras i około 239 tygodniowo rejsów. Przejdź na strony różnych promów do Irlandii poniżej lub wpisz potrzebne dane w 'Wyszukiwarka' aby porównać rozkłady i ceny przepraw. Pojazd komercyjny? Odwiedź naszą stronę promów towarowych do Irlandii po więcej informacji.
Irlandia
Irlandia
Promy do Irlandia
Irlandia
Irlandia

o Irlandia:

Czasy, w których Irlandia była najbiedniejszym krajem Europy a jej mieszkańcy uciekali gdzie pieprz rośnie, już dawno poszły w zapomnienie.

Irlandia to piękna kraina , z wieloma atrakcjami godnymi zobaczenia, doskonałymi miejscami do rekreacji i wspaniałymi historycznymi pamiątkami.

Wśród miejsc, które warto zobaczyć są Zamek Dunluce, niegdyś jedna z najpotężniejszych twierdz na północy wyspy, Cashel - wzniesiona na skałach twierdza, która była przez ponad 1000 lat symbolem królewskiej i kościelnej władzy, Killarney - rejon słynący ze wspaniałych widoków (jeziora, góry, owce), Bunratty Castle - piękny zamek o kwadratowej podstawie zbudowany w XV wieku (obecnie urządzane są w nim wspaniale średniowieczne uczty stanowiące dużą atrakcję dla turystów) tudzież Drogheda, historyczny port Normanów, położony niedaleko ujścia rzeki Boyne, obecnie będący małym miasteczkiem, które warto zwiedzić.

Promy do Irlandii z Francja

3 Cotygodniowe Przeprawy
18 godz. 30 min.
Irish Ferries
3 Cotygodniowe Przeprawy
16 godz.
Stena Line
1 Przeprawy Tygodniowo
19 godz.
Irish Ferries
1 Przeprawy Tygodniowo
17 godz. 30 min.
Irish Ferries
1 Przeprawy Tygodniowo
13 godz. 30 min.
Brittany Ferries

Promy do Irlandii z Szkocja

Promy do Irlandii z Wyspa Man

Promy do Irlandii z Walia

Promy do Irlandii z Anglia

© Direct Ferries Ltd