Tajlandia

Jak zarezerwować promy z Tajlandia do Phi Phi Island

Tajlandia oferuje liczne połączenia promowe do Phi Phi Island. Promy obecnie łączą 7 porty w Tajlandia z 1 port w Phi Phi Island.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 8 Trasy, które są operowane przez 3 firmy promowe w tym Phi Phi Cruiser, Andaman Wave Master & Satun Pakbara Speed Boat Club. Najkrótszy rejs trwa około 30 minuty (Koh Lanta (Saladan Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier)).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Tajlandia do Phi Phi Island, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Tajlandia do Phi Phi Island

Kliknij aby zobaczyć mapę

Tajlandia - przewodnik:

Tailandia znajduje sie na w srodku Polwyspu Indochinskim w Poludniowo Wschodniej Azji.Posiada wiele wysp na wschodnim i zachodnim wybrzezu.

Jako jeden z najbardziej odwiedzanych krajow w Azji, Tajlandia ma wiele atrakcji od oszaamiajacej scenerii do siwatowej slawy kuchni. Jedne z najpiekniejszych wysp na Morzu Andaman do wiejskiego regionu na polnocy ma gesta dzungle i niezliczone swiatynie.

Energiczna stolica Bangkok ma zroznicowany character.Buddyjskie swiatynie,zywnosc na ulicy, drapacze chmur.Z drugiej strony, Chiang Mai jest zdalnie miastem toczenia podnóża Himalajw znane jako murem centrum miasta i wspanialych sanktuarii.

Tajskie wispy zawsze przyciagaja duza liczbe turystow kazdego roku, co oznacza podrozowanie promem jest dobrym sposobem. Istnieje rozbudowana sieć promem pomiedzy wyspami na zachodnim wybrzezu, a takze w Zatoce Tajlandii,wybor jest bardzo duzy.