Popłyń na wyspy greckie tego lata za jedyne €22.50

Data: 17 kwi 2017 13:27 Zródło: Blue Star Ferries, Anek Lines, Anek Superfast, Hellenic Seaways, Sea Jets & Minoan Lines

Popłyń na wyspy greckie tego lata za jedyne €22.50

Popłyń na greckie wyspy tego lata za jedyne €22,50 korzystając z ofert wiodących operatorów promowych taich jak Blue Star Ferries, Anek Superfast, Sea Jets, Hellenic Seaways oraz Minoan Lines.

Dotarcie na greckie wyspy jest bardzo proste, możesz korzystać z częstych rejsów i wielu operatorów promowych, a ceny zaczynają się już od 22,50 euro za osobę w jedną stronę, włączając popularne trasy z Piraeus do Mykonos, Paros i Naxos.

Jeśli masz ochotę podróżować między wyspami, ceny zaczynają się już od 23,50 euro za osobę w jedną stronę między Santorini, Mykonos i Naxos.

Wyspy greckie są jednym z najlepszych miejsc na świecie ze słonecznymi plażami, turkusowymi wybrzeżami i bogatym dziedzictwem kulturowym- każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Ceny rosną wraz z zapełnianiem się miejsc, tak więc rezerwując wcześnie dostaniesz największy wybór rejsów w najlepszej cenie. Dzięki temu będziesz mógł myśleć o wakacjach w ciągu zimnych zimowych miesięcy.

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: Rezerwacje podlegają warunkom rezerwacji. Podane ceny uwzględniają 1 dorosłego pasażera pieszego bez zakwaterowania w jedną stronę. W miarę zapełniania się miejsc ceny mogą wzrosnąć.

Wiecej ofert z directferries.pl

Zyskaj do 20% zniżki na przeprawy Grandi Navi Veloci

Data: 16 stycznia 2018 Zródło: Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci oferuje wiele przepraw na Morzu Śródziemnym między Włochami, Francją, Hiszpanią, Sycylią, Sardynią, Albanią, Tunezją, Marokiem!

Tego lata: Szwecja - Finlandia od zaledwie 40€ w jedną stronę

Data: 05 stycznia 2018 Zródło: Tallink Silja

Tego lata, możesz podróżować między Szwecją a Finlandią z Tallink Silja za jedyne 40€ podczas rezerwacji z Direct Ferries.

Wyspy Normandzkie: rejsy w dwie strony od 32€ za osobę

Data: 27 grudnia 2017 Zródło: Manche Iles Express

Manche Iles Express oferuje przeprawy między regionem Normandii we Francji a Wyspami Normandzkimi, a także często kursuje między samymi wyspami.