Zaoszczędź do 30% na rejsach z Grimaldi

Data: 15 mar 2017 14:02 Zródło: Grimaldi Lines

Zaoszczędź do 30% na rejsach z Grimaldi

Grimaldi Lines posiada szybkie i wygodne statki przeznaczone na rejsy po Morzu Śródziemnym. Rezerwując wcześniej na naszej stronie możesz zaoszczędzić 30% na biletach z tym przewoźnikiem!

• Oferta dotyczy rejsów z i do Hiszpanii oraz z i na Sardynię i Sycylię, pomiędzy 20 lutego a 5 marca 2017. Aby zaoszczędzić zarezerwuj przed 28 lutego

• Ta 30% zniżka jest również ważna na rezerwacje w sezonie (od 01/07 do 30/09 dla Hiszpanii i Sycylii oraz między 01/06 a 30/09 dla Sardynii)
Nie przegap! Ofera jest ważna do 31 stycznia, tak więc masz jeszcze tylko kilka dni.


Mamy również inną ofertę na rejsy z Grimaldi w roku 2017 na trasie Brindisi (południowe Włochy) oraz Igoumenitsa i Patras (Grecja): możesz zaoszczędzić 20% jeśli zarezerwujesz przezd 28 lutego.


Na pokładzie możesz korzystać z różnych udogodnień a statki są wygodne i świetnie wyposażone. Możesz zamówić drinka i pyszny posiłek, a w nocy wygodnie się przespać.

Zarezerwuj teraz na directferries.pl, aby zapewnić sobie podróż w najkorzystniejszym dla Ciebie terminie.

Rezerwuj Teraz

Prosimy zauwazyc: Oferta ważna w zależności od dostępności miejsc. Oferta podlega warunkom rezerwacji. Bilety podlegają zmianom (za dodatkową opłatą), ale nie podlegają zwrotowi w przypadku anulowania rezerwacji. Oferta ważna tylko na nowe rezerwacje online. Oferta może być wycofana w każdym czasie.

Wiecej ofert z directferries.pl

Zyskaj do 25% zniżki na przeprawy Grandi Navi Veloci

Data: 21 grudnia 2017 Zródło: Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci oferuje wiele przepraw na Morzu Śródziemnym między Włochami, Francją, Hiszpanią, Sycylią, Sardynią, Albanią, Tunezją, Marokiem!

Szwecja - Finlandia już od 40 € w jedną stronę

Data: 27 września 2017 Zródło: Tallink Silja

Podróżuj między Szwecją i Finlandią z Tallink Silja za jedyne 40 € dzięki rezerwacji na Direct Ferries.

Popłyń na wyspy greckie tego lata za jedyne €22.50

Data: 17 kwietnia 2017 Zródło: Blue Star Ferries, Anek Lines, Anek Superfast, Hellenic Seaways, Sea Jets & Minoan Lines

Popłyń na greckie wyspy tego lata za jedyne €22,50 korzystając z ofert wiodących operatorów promowych taich jak Blue Star Ferries, Anek Superfast, Sea Jets, Hellenic Seaways oraz Minoan Lines.