Tajlandia

Jak zarezerwować promy z Tajlandia do Phuket Island

Obecnie jest jedna trasa łącząca Tajlandia i Phuket Island operowana przez 7 firmy promowe - Andaman Wave Master, Tigerline Ferry, Andaman Wave Master, Bundhaya Speed Boat, Chaokoh Ferry, Phi Phi Cruiser & Satun Pakbara Speed Boat Club. Połączenie z Koh Phi Phi (Tonsai Pier) do Phuket (Rassada Pier) obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 2 godziny.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Tajlandia Phuket Island na trasie Koh Phi Phi (Tonsai Pier) - Phuket (Rassada Pier) zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Tajlandia do Phuket Island

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Tajlandia do Phuket Island

Tajlandia - przewodnik:

Tailandia znajduje sie na w srodku Polwyspu Indochinskim w Poludniowo Wschodniej Azji.Posiada wiele wysp na wschodnim i zachodnim wybrzezu.

Jako jeden z najbardziej odwiedzanych krajow w Azji, Tajlandia ma wiele atrakcji od oszaamiajacej scenerii do siwatowej slawy kuchni. Jedne z najpiekniejszych wysp na Morzu Andaman do wiejskiego regionu na polnocy ma gesta dzungle i niezliczone swiatynie.

Energiczna stolica Bangkok ma zroznicowany character.Buddyjskie swiatynie,zywnosc na ulicy, drapacze chmur.Z drugiej strony, Chiang Mai jest zdalnie miastem toczenia podnóża Himalajw znane jako murem centrum miasta i wspanialych sanktuarii.

Tajskie wispy zawsze przyciagaja duza liczbe turystow kazdego roku, co oznacza podrozowanie promem jest dobrym sposobem. Istnieje rozbudowana sieć promem pomiedzy wyspami na zachodnim wybrzezu, a takze w Zatoce Tajlandii,wybor jest bardzo duzy.