Pozzuoli do Casamicciola Prom

Pozzuoli Casamicciola trasa promowa laczy Wlochy z Zatoka Neapol i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Medmar obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Caremar serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 10 min.

To daje 35 przeplyniecia tydzien na trasie Pozzuoli Casamicciola pomiedzy Wlochy i Zatoka Neapol. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Pozzuoli do Casamicciola Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy do Zatoki Neapol.

Pozzuoli - Casamicciola Armatorzy Promowi

  • Medmar
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Caremar
    • 7 przeprawy w tygodniu 1 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pozzuoli Casamicciola

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pozzuoli Casamicciola to samochod + 2 pasazerów.

Pozzuoli Przewodnik

Pozzuoli to miasto na półwyspie i Phlegrean znajduje się w prowincji Neapol w włoskim regionie Kampania. Miejscowość ta znana jest z dziwnego zjawiska zwanego bradyseism: aktywności wulkanicznym, napędzany przez ciśnienie gazów podziemnych sprawiaja wzrost i upadek miasta w stosunku do poziomu morza.

Jedną z głównych atrakcji w mieście jest Macellum Pozzuoli, który był budynkiem rynku rzymskiej kolonii Pozzuoli. Kiedy po raz pierwszy wydobyto w 18 wieku, posąg Serapisa doprowadziło do blednego okreslenia miasta jako miasto Serapeum lub Świątynia Serapisa. Promenada jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w mieście o każdej porze dnia i jest centrum nocnego zycia Phlegraean. Na promenadzie znajdziecie bary, restauracje, pizzerie i najfajniejsze kluby w mieście.

Z miejskiego portu, promy wyplywaja do Ischia, Casamicciola i Procida.

Casamicciola Przewodnik

Casamicciola znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy Ischia, która jest wyspą pochodzenia wulkanicznego w Kampania regionie Włoch, na północnym krańcu Zatoki Neapolitańskiej. Jak również piaszczyste plaże i błękitne morze, wyspa posiada również naturalne źródła termalne i kompleksy spa w okolicy, ktore sa kolejna główną atrakcją na wakacje. Gorące źródła i naturalne piękno wyspy sprawiają, ze Ischia jest popularnym miejscem dla niemieckich turystów w szczególności, i wielu znaków i ogłoszeń wokół wyspy jest w jezyku niemieckim, uzywanym jako drugiego języka. Większość odwiedzających udaje sie prosto do północnych miast wybrzeża Ischia Porto, Ischia, Casamicciola Terme, Forio i Lacco Ameno.

Wodoloty i promy, wyplywaja tam iz powrotem do kontynentalnej części Włoch w Neapolu z ładnego portu Casamicciola.