Prom Neapol do Casamicciola

Neapol Casamicciola polaczenie laczy Włochy z Zatoka Neapol. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, SNAV Aliscafi. Polaczenie odbywa sie do 56 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Neapol Casamicciola zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Neapol - Casamicciola

Średnia cena promu Neapol Casamicciola

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Neapol Casamicciola to samochod + 1 pasażer.

Casamicciola - Przewodnik

Casamicciola znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy Ischia, która jest wyspą pochodzenia wulkanicznego w Kampania regionie Włoch, na północnym krańcu Zatoki Neapolitańskiej. Jak również piaszczyste plaże i błękitne morze, wyspa posiada również naturalne źródła termalne i kompleksy spa w okolicy, ktore sa kolejna główną atrakcją na wakacje. Gorące źródła i naturalne piękno wyspy sprawiają, ze Ischia jest popularnym miejscem dla niemieckich turystów w szczególności, i wielu znaków i ogłoszeń wokół wyspy jest w jezyku niemieckim, uzywanym jako drugiego języka. Większość odwiedzających udaje sie prosto do północnych miast wybrzeża Ischia Porto, Ischia, Casamicciola Terme, Forio i Lacco Ameno.

Wodoloty i promy, wyplywaja tam iz powrotem do kontynentalnej części Włoch w Neapolu z ładnego portu Casamicciola.