Dover do Dunkierka Prom

Dover Dunkierka polaczenie laczy Anglia z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 63 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Dover Dunkierka zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Szczegóły dotyczące tras i portów

Dover do Dunkierka Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Francji.

Dover - Dunkierka Armatorzy Promowi

 • DFDS Seaways
  • 9 Przeprawy Dziennie 2 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Dover Dunkierka

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Dover Dunkierka to samochod i 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Dover - Dunkierka Prom

7
 • "Polecam tę przeprawę promową"

  Wielokrotnie korzystałem z przeprawy promowej tej firmy i za każdym razem mam bardzo pozytywne wrażenia. Firma nie robi problemu z wpuszczeniem na prom w przypadku, kiedy dotarłem do portu znacznie wcześniej w stosunku do czasu zarezerwowanej przeprawy. Nie żąda nawet, w przypadku różnicy cen, żadnej dopłaty. Myślę, że jest to przykład dbałości o klienta.

  Jozef płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "wrażenia z podróżowania."

  korzystałem nie po raz pierwszy z usług przewożnika DFDS i jestem zadowolony z jakości świadczonych usług.

  Marek płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróż promem"

  Całkowicie jestem zadowolony z usług direct ferries

  Dariuaz Pawlinka płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Miła podróż "

  Wszystko było tak, jak być powinno.

  Magdalena płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Dover Przewodnik

Miasto Dover znajduje się na wybrzeżu kanału La Manche, w hrabstwie Kent, w południowo-wschodniej Anglii. Jest wiele rzeczy do zrobienia i ciekawe miejsca do zobaczenia w okolicach Dover. Pomnik Bleriot w pamięci miejsca, w którym Bleriot wylądował po pierwszym locie przez kanał w 1909 roku, jest zarys samolotu pilotowanego ustawiony w ziemi. Dover Castle jest średniowiecznym zamkiem w miejscowości, która powstała w 12 wieku i został opisany jako "klucz do Anglii" ze względu na jego znaczenie w całej historii obronnej i jest tez największym zamkiem w Anglii.

Port w Dover jest najbardziej ruchliwym na świecie portem pasażerskim, z 16 mln turystów, 2,1 mln ciężarówek, 2,8 mln samochodów i motocykli oraz 86.000 autobusów przejeżdżających przez niego każdego roku. Jest to główny port wyjścia dla turystów z Wielkiej Brytanii do Francji i poza jej granicami w Europie kontynentalnej. Usługi są wykonywane przez P&O Ferries, DFDS Seaways i MyFerryLink do Calais i Dunkierki.

Dunkierka Przewodnik

Jako glowny francuski port, miasto Dunkierka, położone w północnej Francji, jest uzależniony od jego istotnych działań portów i przystani. W rzeczywistości, Dunkierka jest trzecim co do wielkości portem we Francji, po Le Havre i Marsylii. W dawnej wiosce rybackiej, wiele z jego dziedzictwa jest związanego z rybołówstwem,a imponujący Port Muzeum opowiada o życiu i czasach historii morskiej i rybackiej Dunkierki w całej jej świetności. W zabytkowym mieście w czasie wojny, muzea Dunkierki oferują bogactwo wiedzy, zwłaszcza okolic Operacja Dynamo. Jako nowe miasto, które miało być odbudowany po II wojnie światowej, miasto ma imponujące zabytki, takie jak ratuszu i Le Laac rzeźby ogrodowe i muzeum. Nadmorska miejscowosc Dunkierka oferuje wspaniałe piaszczyste plaże z barami.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Dover w Anglii z 11 rejssami dziennie.