Dover - Dunkierka Armatorzy Promowi

date11 Przeprawy Dziennie
clock2 godz.
Opinie na temat promów Dover - Dunkierka Prom
Przeczytaj najnowsze opinie.
Najnowsza opinia na temat trasy Dover Dunkierka znajduje sie ponizej, odwiedz nasza strone: Statki, aby dowiedziec sie wiecej.

"Promy DFDS są OK"

Opinia dodana 08 marca 2013 , Geoffrey

Promy są całkiem nowe, wygodne i mają w ofercie różne style siedzeń. Personel był przyjazny i pomocny. Podczas moich podróży ilość pasażerów z samochodami była minimalna więc było bardzo dużo miejsca. Istniała także możliwość znalezienia cichego miejsca w razie potrzeby (to było mile widziane ponieważ w drodze powrotnej jechałem chory na grypę). Wszędzie było pełno ekranów telewizyjnych pokazujących Sky News.

Geoffrey płynął na trasie Dover Dunkierka z DFDS Seaways na statku D Class

Dover do Dunkierka Prom

Porównaj ceny i zarezerwuj swój bilet na trasie Dover - Dunkierka na stronie directferries.pl i na pewno zaoszczędzisz! Mamy uaktualnione ceny prosto od wszystkich możliwych przewoźników i porównujemy wszystkie trasy aby udostępnić Ci jak najlepszy wybór w zakresie cen i rozkładu.
Uzyskanie ceny i rezerwacja biletu nie mogłaby być prostsza. Po prostu wybierz kraj wypłynięcia a potem trasę Dover - Dunkierka lub alternatywną trasę, ilość pasażerów i kliknij ‘szukaj’. Aby sprawdzić komercyjne bilety promowe, odwiedź naszą stronę Dover Dunkierka Prom Towarowy.

Srednia cena Dover Dunkierka

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Dover Dunkierka to samochod i 2 pasazerów.

Dover do Dunkierka Alternatywny Prom

Dover - Calais z DFDS Seaways - 10 Przeprawy Dziennie / 1 godz. 30 min.
Dover - Calais z P&O Ferries - 7 Cotygodniowe Przeprawy / 1 godz. 30 min.
Dover - Calais z MyFerryLink - 8 Przeprawy Dziennie / 1 godz. 30 min.
Folkestone - Calais z Eurotunnel - 2 Cotygodniowe Przeprawy / 35 min.
Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Francji.
© Direct Ferries Ltd