DFDS Seaways reviews
Przeczytaj najnowsze opinie.
Aby zobaczyć więcej opinii odwiedź naszą stronę na temat tras i statków.  

"Stary prom"

Opinia dodana 18 marca 2013 , Corne

King Seaways jest starym promem, przydałby mu się jakiś remont. Oprócz tego podróż przebiegła sprawnie, bez opóźnień. Przyjazny personel.

Corne płynął z DFDS Seaways, na trasie na statku King Seaways

"Piękne kabiny, statek nieciekawy"

Opinia dodana 15 marca 2013 , Opinia anonimowa

Kabiny standardowe są proste. Byliśmy na pokładzie 5 i początkowo nieco zaskoczył nas hałas silnika. Stała gwar jednak nie przeszkadzał podczas snu. Na pokładzie poszliśmy do Super Club Columbus. Ceny piwa są w porządku. Statek jest tylko promem, ale mimo wszystko wygląda zaskakująco elegancko.

Opinia anonimowa płynął z DFDS Seaways na statku King Seaways

"Przyjemna podróż"

Opinia dodana 13 marca 2013 , Roy Frankland

To był mój pierwszy raz na tego rodzaju przeprawie ale wszystko poszło bezproblemowo i łatwo. Czas podróży i punktualność w porządku. Kabiny wystarczająco wygodne na jedną noc. Trochę drogo ale można się było tego spodziewać. Jedzenie w restauracji było znakomite. Bardzo wysoka jakość, bardzo dobrze ugotowane. To była zdecydowanie najlepsza część podróży. Zdecydowanie polecam.

Roy Frankland płynął z DFDS Seaways, na trasie na statku King Seaways

"Zaskakujące ceny w barze!"

Opinia dodana 12 marca 2013 , p.mclachlan

Niedawno wróciłem z mini wycieczki tym promem i jedyne co mogę powiedzieć to że ceny w barze są nie z tego świata. Zamówiłem sok żurawinowy na co barman warknął na mnie że cena to 2 funty - za małą szklankę rozcieńczonego soku! Nie dali mi nawet świeżego! Zawsze myślałem, że złodzieje nosili maski ale z tego co widzę DFDS okradają klientów bez żadnych skrupułów. Jedyne co mogę powiedzieć to kup napoje zanim wejdziesz na prom, zwłaszcza jeśli podróżujesz z dziećmi. I sprawdzaj ceny zanim coś zamówisz.

p.mclachlan płynął z DFDS Seaways na statku King Seaways

"Dunkierka-Dover, 25 lutego 2013"

Opinia dodana 08 marca 2013 , Melanie

Mimo że wszystko na pokładzie było czyste i cudowne, wydaje mi się, ze jedzenie było trochę za drogie. Zapłaciłam 11 funtów za rybę, frytki, groszek i filiżankę herbaty - było to smaczne, ale nic specjalnego. Aczkolwiek cena biletu zrekompensowała drogie jedzenie. Wybrałabym DFDS ponownie.

Melanie płynął z DFDS Seaways, na trasie na statku D Class

DFDS Seaways obejmują rozległą sieć tras promowych z przejazdów do iz Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Danii, Norwegii i usług na Morzu Bałtyckim

Aby zapoznac sie z zasadami przejazdu z DFDS Seaways wybierz statek z listy ponizej.
DFDS Seaways dostarcza promy pasażerskie juz ponad 140 lat, a teraz ma flotę uważana za jedna z największych. DFDS Seaways oferuje wspaniałe doświadczenia morskie w postaci mini przerw wycieczkowych, a także usług transportowe dla pasażerów podróżujących samochodem, którzy chcą podróżować po Europie i Skandynawii.
Oprócz Newcastle Amsterdam, Harwich Esbjerg i Oslo Kopenhaga przejściach, że już eksploatowane przez wiele lat, marka DFDS Seaways również niedawno przejęła trasy Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries i DFDS Lisco.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć DFDS Seaways rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować DFDS Seaways bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac DFDS Seaways z innymi firmami promowymi.


DFDS Seaways

DFDS Seaways Trasy

7 Cotygodniowe Przeprawy
15 godz. 30 min.
10 Przeprawy Dziennie
1 godz. 30 min.
7 Cotygodniowe Przeprawy
17 godz. 15 min.
14 Cotygodniowe Przeprawy
4 godz.
12 Przeprawy Dziennie
2 godz.
4 Cotygodniowe Przeprawy
18 godz. 15 min.
7 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz. 30 min.
© Direct Ferries Ltd