DFDS Seaways

DFDS Seaways obejmują rozległą sieć tras promowych z przejazdów do iz Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Danii, Norwegii i usług na Morzu Bałtyckim

DFDS Seaways dostarcza promy pasażerskie juz ponad 140 lat, a teraz ma flotę uważana za jedna z największych.

DFDS Seaways oferuje wspaniałe doświadczenia morskie w postaci mini przerw wycieczkowych, a także usług transportowe dla pasażerów podróżujących samochodem, którzy chcą podróżować po Europie i Skandynawii.

Oprócz Newcastle Amsterdam, Harwich Esbjerg i Oslo Kopenhaga przejściach, że już eksploatowane przez wiele lat, marka DFDS Seaways również niedawno przejęła trasy Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries i DFDS Lisco.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć DFDS Seaways rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować DFDS Seaways bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac DFDS Seaways z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie DFDS Seaways trasy

DFDS Seaways opinie klientów

199
 • "prom dover-calais"

  szkoda ze mimo zakupionego biletu trzeba doplacic 30% kwoty jesli chce sie wyplynac kilka godzin wczesniej

  Paweł płynął z DFDS Seaways na statku Calais Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Nie mam zastrzezen. Polecqm

  Anna płynął z DFDS Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam tę przeprawę promową"

  Wielokrotnie korzystałem z przeprawy promowej tej firmy i za każdym razem mam bardzo pozytywne wrażenia. Firma nie robi problemu z wpuszczeniem na prom w przypadku, kiedy dotarłem do portu znacznie wcześniej w stosunku do czasu zarezerwowanej przeprawy. Nie żąda nawet, w przypadku różnicy cen, żadnej dopłaty. Myślę, że jest to przykład dbałości o klienta.

  Jozef płynął z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Podróż przebiegła bezproblemowo.

  Adam płynął z DFDS Seaways na statku D Class

  Przeczytaj Więcej Zwiń