DFDS Seaways opinie
Przeczytaj najnowsze opinie.
Aby zobaczyć więcej opinii odwiedź naszą stronę na temat tras i statków.

"Amsterdam - Newcastle"

Opinia dodana 27 maja 2013 , Opinia anonimowa

Cala operacja zwiazana z przeplynieciem byla dobrze zorganizowana a udogodnienia na pokladzie byly dobre. Jednak uwazam ze jedzenie I picie na pokladzie bylo bardzo drogie.

Opinia anonimowa płynął z DFDS Seaways na statku King Seaways

"Mieszane uczucia"

Opinia dodana 27 maja 2013 , Hans Georg

Mialem nie najlepsza kabine (nad glosnymi silnikami wiec nieprzespalem nocy) I prosza DFDS o zmiane kabiny I w drodzepowrotnej mialem juz o wiele lepsze mijesce, bardzo dziekuje za wasza pomoc.

Hans Georg płynął z DFDS Seaways na statku Princess Seaways

"Dobra jakosc ale limitowane udogodnienia"

Opinia dodana 27 maja 2013 , Philip

Serwis oraz jakos od Direct Ferries byl wspanialy. Prom sam w sobie spelnil swoja role, ale nie byl imponujacy. Zaloga byla mila, ale katering nie za bardzo. Minues byl maly wybor sklepow.

Philip płynął z DFDS Seaways na statku Norman Voyager

"Le Mans"

Opinia dodana 27 maja 2013 , Paul

Hej! Jestem motocyklista I bylem bardzo zadowolony z obslugi LD Lines z Porstmouth do Le Havre. Nie jest to najwiekszy statek jaki w zyciu zobaczysz ale spelnia warunki podrozy I nie jest bardzo drogi. Czy skorzytsam ponownie? TAK, zaloga byla mila z usmiechem na twarzy, co jest teraz rzadkoscia. Dobra robota LD Lines

Paul płynął z DFDS Seaways na statku Norman Voyager

DFDS Seaways obejmują rozległą sieć tras promowych z przejazdów do iz Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Danii, Norwegii i usług na Morzu Bałtyckim

Aby zapoznac sie z zasadami przejazdu z DFDS Seaways wybierz statek z listy ponizej.
DFDS Seaways dostarcza promy pasażerskie juz ponad 140 lat, a teraz ma flotę uważana za jedna z największych. DFDS Seaways oferuje wspaniałe doświadczenia morskie w postaci mini przerw wycieczkowych, a także usług transportowe dla pasażerów podróżujących samochodem, którzy chcą podróżować po Europie i Skandynawii.
Oprócz Newcastle Amsterdam, Harwich Esbjerg i Oslo Kopenhaga przejściach, że już eksploatowane przez wiele lat, marka DFDS Seaways również niedawno przejęła trasy Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries i DFDS Lisco.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć DFDS Seaways rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować DFDS Seaways bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac DFDS Seaways z innymi firmami promowymi.


DFDS Seaways

DFDS Seaways Trasy

7 Cotygodniowe Przeprawy
15 godz. 30 min.
10 Przeprawy Dziennie
1 godz. 30 min.
7 Cotygodniowe Przeprawy
17 godz. 15 min.
14 Cotygodniowe Przeprawy
4 godz.
12 Przeprawy Dziennie
2 godz.
7 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz. 30 min.
© Direct Ferries Ltd