DFDS Seaways opinie
Przeczytaj najnowsze opinie.
Aby zobaczyć więcej opinii odwiedź naszą stronę na temat tras i statków.

"Podróż do Dover"

Opinia dodana 27 grudnia 2014 , Tomasz

Wszystkim, którzy będą podróżować z Dover czy Calais do Dunkierki i z Dunkierki do Dover czy Calais polecam firmę Directferries. Z Nią będziesz podróżować bez stresu i przeszkód. Polecam.

Tomasz płynął z DFDS Seaways na statku D Class

"opinnia"

Opinia dodana 08 grudnia 2014 , Tomasz

Ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni z podrozy oraz obslugi.

Tomasz płynął z DFDS Seaways na statku King Seaways

"zadowalajaca obsluga"

Opinia dodana 28 maja 2013 , Andrew

Okolo pol godzinne opoznienie, ale nadrobili podczas rejsu. Kabiny czyste I wygodne. Katering ograniczony, ale OK jesli chcesz tylko zwykle sniadanie. Do przyjecia, za swoja cene.

Andrew płynął z DFDS Seaways na statku Norman Voyager

"Norman Voyager"

Opinia dodana 28 maja 2013 , John

Jestesmy mile zaskoczeni z naszej podrozy do Portsmouth I z powrotem, mielismy kabine aby moc odpoczac I nie bylismy zawiedzeni. Jedzenie bylo lepsze niz oczekiwalismy. Nie moglismy dostac zwyklej wody w restauracji. Bylismy troche pozniej w porcie I organizacja byla troche slaba. Ogolnie dobra wyprawa.

John płynął z DFDS Seaways na statku Norman Voyager

DFDS Seaways obejmują rozległą sieć tras promowych z przejazdów do iz Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Danii, Norwegii i usług na Morzu Bałtyckim

Aby zapoznac sie z zasadami przejazdu z DFDS Seaways wybierz statek z listy ponizej.
DFDS Seaways dostarcza promy pasażerskie juz ponad 140 lat, a teraz ma flotę uważana za jedna z największych. DFDS Seaways oferuje wspaniałe doświadczenia morskie w postaci mini przerw wycieczkowych, a także usług transportowe dla pasażerów podróżujących samochodem, którzy chcą podróżować po Europie i Skandynawii.
Oprócz Newcastle Amsterdam, Harwich Esbjerg i Oslo Kopenhaga przejściach, że już eksploatowane przez wiele lat, marka DFDS Seaways również niedawno przejęła trasy Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries i DFDS Lisco.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć DFDS Seaways rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować DFDS Seaways bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac DFDS Seaways z innymi firmami promowymi.


DFDS Seaways

DFDS Seaways Trasy

7 Cotygodniowe Przeprawy
15 godz. 30 min.
10 Przeprawy Dziennie
1 godz. 30 min.
7 Cotygodniowe Przeprawy
17 godz. 15 min.
3 Przeprawy Dziennie
4 godz.
12 Przeprawy Dziennie
2 godz.
© Direct Ferries Ltd