DFDS Seaways opinie
Przeczytaj najnowsze opinie.
Aby zobaczyć więcej opinii odwiedź naszą stronę na temat tras i statków.

"Zaskakujące ceny w barze!"

Opinia dodana 12 marca 2013 , p.mclachlan

Niedawno wróciłem z mini wycieczki tym promem i jedyne co mogę powiedzieć to że ceny w barze są nie z tego świata. Zamówiłem sok żurawinowy na co barman warknął na mnie że cena to 2 funty - za małą szklankę rozcieńczonego soku! Nie dali mi nawet świeżego! Zawsze myślałem, że złodzieje nosili maski ale z tego co widzę DFDS okradają klientów bez żadnych skrupułów. Jedyne co mogę powiedzieć to kup napoje zanim wejdziesz na prom, zwłaszcza jeśli podróżujesz z dziećmi. I sprawdzaj ceny zanim coś zamówisz.

p.mclachlan płynął z DFDS Seaways na statku King Seaways

"Dunkierka-Dover, 25 lutego 2013"

Opinia dodana 08 marca 2013 , Melanie

Mimo że wszystko na pokładzie było czyste i cudowne, wydaje mi się, ze jedzenie było trochę za drogie. Zapłaciłam 11 funtów za rybę, frytki, groszek i filiżankę herbaty - było to smaczne, ale nic specjalnego. Aczkolwiek cena biletu zrekompensowała drogie jedzenie. Wybrałabym DFDS ponownie.

Melanie płynął z DFDS Seaways na statku D Class

"Dunkierka-Dover"

Opinia dodana 08 marca 2013 , Olivian

Jak na razie NAJLEPSZA CENA i znakomita obsługa. Rezerwację zrobiłem w internecie, na mniej niż 12 godzin przed wypłynięciem - cena była 3 razy niższa niż w jakiejkolwiek innej firmie. Świetne wyposażenie pokładu! Szwajcarska precyzja i punktualność.

Olivian płynął z DFDS Seaways na statku D Class

"Promy DFDS są OK"

Opinia dodana 08 marca 2013 , Geoffrey

Promy są całkiem nowe, wygodne i mają w ofercie różne style siedzeń. Personel był przyjazny i pomocny. Podczas moich podróży ilość pasażerów z samochodami była minimalna więc było bardzo dużo miejsca. Istniała także możliwość znalezienia cichego miejsca w razie potrzeby (to było mile widziane ponieważ w drodze powrotnej jechałem chory na grypę). Wszędzie było pełno ekranów telewizyjnych pokazujących Sky News.

Geoffrey płynął z DFDS Seaways na statku D Class

DFDS Seaways obejmują rozległą sieć tras promowych z przejazdów do iz Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Danii, Norwegii i usług na Morzu Bałtyckim

Aby zapoznac sie z zasadami przejazdu z DFDS Seaways wybierz statek z listy ponizej.
DFDS Seaways dostarcza promy pasażerskie juz ponad 140 lat, a teraz ma flotę uważana za jedna z największych. DFDS Seaways oferuje wspaniałe doświadczenia morskie w postaci mini przerw wycieczkowych, a także usług transportowe dla pasażerów podróżujących samochodem, którzy chcą podróżować po Europie i Skandynawii.
Oprócz Newcastle Amsterdam, Harwich Esbjerg i Oslo Kopenhaga przejściach, że już eksploatowane przez wiele lat, marka DFDS Seaways również niedawno przejęła trasy Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries i DFDS Lisco.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć DFDS Seaways rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować DFDS Seaways bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac DFDS Seaways z innymi firmami promowymi.


DFDS Seaways

DFDS Seaways Trasy

7 Cotygodniowe Przeprawy
15 godz. 30 min.
10 Przeprawy Dziennie
1 godz. 30 min.
7 Cotygodniowe Przeprawy
17 godz. 15 min.
14 Cotygodniowe Przeprawy
4 godz.
12 Przeprawy Dziennie
2 godz.
7 Cotygodniowe Przeprawy
5 godz. 30 min.
© Direct Ferries Ltd