Skopelos do Volos Prom

Skopelos Volos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 11 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 45 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 4 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 30 min.

To daje 15 przeplyniecia tydzien na trasie Skopelos Volos pomiedzy Wyspy Skopelos i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Skopelos do Volos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.

Skopelos - Volos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 11 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Skopelos Volos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Skopelos Volos to samochod i 2 pasazerów.

Skopelos Przewodnik

Grecka wyspa Skopelos, znajduje się w północno-zachodniej części Morza Egejskiego i jest jedna wyspa z grupy Sporady Północne. Wyspa jest na wschód od półwyspu Pelion w Grecji kontynentalnej i na północ od wyspy Eubea. Port wyspy znajduje się w głównym mieście wyspy, Skopelos i również znajduje się w zatoce na północnym wybrzeżu wyspy.

Ta zielona wyspa ma wiele odmian kwiatów, drzew i krzewów i jest jedna z najbardziej zielonych wysp na Morzu Egejskim. Lokalna roślinność składa się głównie z lasów Aleppo Pines, deby kermes, małym lesie dębowym, Oleo-Ceratonion makia, drzewa owocowe i gaje oliwne.

Wyspa jest obsługiwana przez wodoloty i promy z portów Volos Magnesia i Agios Konstantinos, Phthiotis w Grecji kontynentalnej, który umożliwia również połączenia do iz Alonissos i Skiathos. W sezonie letnim jest również prom do iz Kymi w Eubei.

Volos Przewodnik

Greckie miasto Volos nie jest starym miastem, choć ruin w mieście i okolicznych terenie sięgają do najwcześniejszego zamieszkania na Półwyspie Bałkańskim. Nowoczesne Volos powstała w 19 wieku i większość miasta została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1955 roku, więc większość budynków miasta zostały zbudowane od tego czasu. Nabrzeże jest popularny wśród mieszkańców i turystów, z kawiarni i barów położonych wzdłuż nabrzeża. Muzeum archeologiczne artefakty z Wolos wyposażony już w epoce brązu i Muzeum Miejskiego w ratuszu wyposażony prace współczesnych greckich artystów. Warto zwiedzić również jest św Contantine Kościół, który jest piękny 20 wieku budynek na końcu promenady. Dwóch stanowiska archeologiczne nie daleko poza miasto oferuje Mycenean ruiny z czasów. Dimini jest mniejszy, ale lepiej rozwinięte. Sesklo jest większy i oferuje piękne widoki, ale nie został w pełni wydobyty.