Skopelos do Agios Konstantinos Prom

Skopelos Agios Konstantinos polaczenie laczy Wyspy Skopelos z Grecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Hellenic Seaways. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Skopelos Agios Konstantinos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Skopelos do Agios Konstantinos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.

Skopelos - Agios Konstantinos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Skopelos Agios Konstantinos

Pokazane ceny reprezentuja srednia cene w jedna strone zaplacona przez naszych klientow na tej trasie. Ceny podane sa od osoby.

Skopelos Przewodnik

Grecka wyspa Skopelos, znajduje się w północno-zachodniej części Morza Egejskiego i jest jedna wyspa z grupy Sporady Północne. Wyspa jest na wschód od półwyspu Pelion w Grecji kontynentalnej i na północ od wyspy Eubea. Port wyspy znajduje się w głównym mieście wyspy, Skopelos i również znajduje się w zatoce na północnym wybrzeżu wyspy.

Ta zielona wyspa ma wiele odmian kwiatów, drzew i krzewów i jest jedna z najbardziej zielonych wysp na Morzu Egejskim. Lokalna roślinność składa się głównie z lasów Aleppo Pines, deby kermes, małym lesie dębowym, Oleo-Ceratonion makia, drzewa owocowe i gaje oliwne.

Wyspa jest obsługiwana przez wodoloty i promy z portów Volos Magnesia i Agios Konstantinos, Phthiotis w Grecji kontynentalnej, który umożliwia również połączenia do iz Alonissos i Skiathos. W sezonie letnim jest również prom do iz Kymi w Eubei.

Agios Konstantinos Przewodnik

Agios Konstantinos to miasto w Phthitida (Phthiotis), w Grecji. Phthiotis zajmuje polnocna I poludniowa linie brzegowa zatoki Malian, wysepki na Morzu Egejskim. Rozciaga sie na zachod, wzdluz rzeki Spercheios a na poludniu pokrywa gorna czesc doliny Cephissus. Istnieje kilka pasm górskich w Phthiotis, w tym Othrys w północno-wschodniej, w Tymfristos na zachodzie, Vardousia w południowo-zachodniej czesci, Oeta na południu i Kallidromo na południowym wschodzie. Phthiotis był regionem starożytnej Grecji, który obejmuje północną część obecnego zespołu regionalnego Phthiotis i południowej części obecnego Magnesia. Południowo wschodnia część obecnego Phthiotis została objęta starożytnego regionu Lokryda i południowo-zachodnia to starożytny Malis i Ainis.

W mieście znajduje się port z regularnymi połączeniami promowymi na wyspy Skiathos, Skopelos i Alonnisos, które są częścią grupy Sporad Północnych.