Glossa do Volos Prom

Glossa Volos trasa promowa laczy Wyspy Skopelos z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Hellenic Seaways obsluguje do 11 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 5 minuty gdy Anes Ferries serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 3 godz 25 min.

To daje 32 przeplyniecia tydzien na trasie Glossa Volos pomiedzy Wyspy Skopelos i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Glossa do Volos Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Skopelos do Grecji.

Glossa - Volos Armatorzy Promowi

  • Hellenic Seaways
    • 11 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę
  • Anes Ferries
    • 3 Przeprawy Dziennie 3 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Glossa Volos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Glossa Volos to samochod i 2 pasazerów.

Glossa Przewodnik

Glossa to wieś położona na greckiej wyspie Skopelos. Wioska znajduje się w północno-zachodniej części wyspy, około 11 km na północny zachód od miasta Skopelos, która stanowi część wyspy Sporady Północne. Glossa jest jedna z najbardziej malowniczych wiosek w na Sopradach. Ta górzysta wioska, oferuje wspaniały widok i nie została dotknięte przez nowoczesny styl życia. Przez wąskie uliczki, zwiedzający mogą znaleźć kobiety noszących tradycyjne stroje z Skopelos zwane "foustanes".

Skopelos jest połączony statkiem lub katamaranem z portami Volos i Agios Konstantinos na kontynencie oraz z wyspami Skiathos i Alonnisos. Podróż z Agios Konstantinos trwa około 2 godzin katamaranem, z Skiathos nieco mniej niż 2 godziny, a podróż do Alonnisos trwa około 25 minut. Skopelos jest również połączony do portu w Salonikach z czasem podrozy 4 godziny lub przez konwencjonalnym promem podróż trwa 6,5 godziny.

Volos Przewodnik

Greckie miasto Volos nie jest starym miastem, choć ruin w mieście i okolicznych terenie sięgają do najwcześniejszego zamieszkania na Półwyspie Bałkańskim. Nowoczesne Volos powstała w 19 wieku i większość miasta została zniszczona przez trzęsienie ziemi w 1955 roku, więc większość budynków miasta zostały zbudowane od tego czasu. Nabrzeże jest popularny wśród mieszkańców i turystów, z kawiarni i barów położonych wzdłuż nabrzeża. Muzeum archeologiczne artefakty z Wolos wyposażony już w epoce brązu i Muzeum Miejskiego w ratuszu wyposażony prace współczesnych greckich artystów. Warto zwiedzić również jest św Contantine Kościół, który jest piękny 20 wieku budynek na końcu promenady. Dwóch stanowiska archeologiczne nie daleko poza miasto oferuje Mycenean ruiny z czasów. Dimini jest mniejszy, ale lepiej rozwinięte. Sesklo jest większy i oferuje piękne widoki, ale nie został w pełni wydobyty.