Vancouver Island

Jak zarezerwować promy z Vancouver Island do Kanada

Obecnie jest jedna trasa łącząca Vancouver Island i Kanada operowana przez 1 firma promowa - V2V Vacations. Połączenie z Victoria do Vancouver obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 3 godziny 30 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Vancouver Island Kanada na trasie Victoria - Vancouver zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Vancouver Island do Kanada

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Vancouver Island do Kanada

Kanada - przewodnik:

Kanada, drugi co do wielkosci kraj w Polnocnej Ameryce ze Stanami Zjednoczonymi na poludniu i na pilnocnym wschodzie Grenlandii.

Synonimem wielkch przestrzeni, Kanada posiada duzo pieknych terenow z pieknymi widokami od wielkich gor, blyszczacych lodowcow do niesamowitych lasow i malowniczych plaz.

Spektakularne widoki miast mozna znalezc w stolicy Ottawa, Toronto kosmopolityczne i francuskojezycznym Montrealu. W tych miastach, mozna zaglebic sie w zywe sceny artystyczne, znalezc roznorodna kuchnie lub posluchac jazzu czy odwiedzic teatr.

Jesli chcesz przejechac granice ze Stanami Zjednoczonymi, plywaja regularne promy z Seattle, Washington State do Vancouver Wyspy. Wiele miejskich tras jest dostepnych na wybrzezu British Columbian z przejsciami pomiedzy Victoria, a Graham Wyspa.