Tajlandia

Jak zarezerwować promy z Tajlandia do Koh Samui

4 trasy łączą Tajlandia i Koh Samui oferując w sumie 28 przepraw w tygodniu. Lomprayah High Speed Ferries oferuje 2 tras, Koh Tao (Mae Haad Pier) do Koh Samui (Mae Nam Pier) dziala 7 razy w tygodniu & Koh Phangan (Thong Sala Pier) do Koh Samui (Mae Nam Pier) okolo 3 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Tajlandia do Koh Samui zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Tajlandia do Koh Samui

Kliknij aby zobaczyć mapę

Tajlandia - przewodnik:

Tailandia znajduje sie na w srodku Polwyspu Indochinskim w Poludniowo Wschodniej Azji.Posiada wiele wysp na wschodnim i zachodnim wybrzezu.

Jako jeden z najbardziej odwiedzanych krajow w Azji, Tajlandia ma wiele atrakcji od oszaamiajacej scenerii do siwatowej slawy kuchni. Jedne z najpiekniejszych wysp na Morzu Andaman do wiejskiego regionu na polnocy ma gesta dzungle i niezliczone swiatynie.

Energiczna stolica Bangkok ma zroznicowany character.Buddyjskie swiatynie,zywnosc na ulicy, drapacze chmur.Z drugiej strony, Chiang Mai jest zdalnie miastem toczenia podnóża Himalajw znane jako murem centrum miasta i wspanialych sanktuarii.

Tajskie wispy zawsze przyciagaja duza liczbe turystow kazdego roku, co oznacza podrozowanie promem jest dobrym sposobem. Istnieje rozbudowana sieć promem pomiedzy wyspami na zachodnim wybrzezu, a takze w Zatoce Tajlandii,wybor jest bardzo duzy.