Laziomar

Laziomar lub Lazio Regional Maritime to włoska spółka promowa łącząca porty na zachodnim wybrzeżu kraju w pobliżu Rzymu i Neapolu z Wyspami Poncjańskimi na Morzu Tyrreńskim.

Początkowo z siedzibą w Rzymie, firma przeniosła się w czerwcu 2011 roku na południe w kierunku obszaru Pontine, kiedy została przejęta przez grupę czołowych włoskich firm przewozowych. Dziś Laziomar oferuje całoroczne połączenia promowe na Wyspy Poncjańskie na pokładzie nowoczesnych i szybkich statków.

Flota składa się z wodolotów, szybkich okrętów oraz dużych promów, które mogą przewieźć ponad 600 pasażerów i około 60 pojazdów. Ich 9 statków posiada certyfikaty "Italian Naval Register", co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas podróży.

Najszybszy z całej floty "Monte Gargano" może podróżować z prędkością 34 węzłów, pozwalając na szybką podróż z Formia na wyspę Ponza, a najnowszy "Laura",zbudowany w 2009 roku, szczyci się eleganckim wystrojem i przestronnym tarasem do opalania na tyłach statku.

Zobacz Laziomar,ceny i rozkłady jazdy, bilety Laziomar z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Laziomar z alternatywnymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Laziomar

Alternatywne firmy i trasy