Prom Ponza do Anzio

Ponza Anzio polaczenie laczy Wyspy Poncjanskie z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Laziomar. Polaczenie odbywa sie do 9 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ponza Anzio zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ponza - Anzio

  • Laziomar
    • 9 przeprawy w tygodniu 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ponza Anzio

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Ponza - Przewodnik

Ponza to włoska wyspa i największa z wysp archipelagu Pontine. Wyspa znajduje się około 35 kilometrów na południe od przylądka Circeo Morza Tyffhenian. Ponza jest uważany przez wielu jego użytkowników jako tansza wersja od Capri, i jest odwiedzany przez sławnych i bogatych, którzy chcą utrzymać niższy profil na wakacjach, jak i przez wielu młodych Rzymian, którzy odwiedzają dla weekendu w lecie. Główne osady na wyspie są Ponza Porto, wokół portu, a Le Forna, do północy. Wyspa ma czyste wody. Istnieje kilka doskonałych restauracji w Ponza, a także kilka opcji do picia i tańca. Nie ma zbyt wielu atrakcji turystycznych i zabytków na wyspie. Głównym plusem Ponza jest jego krajobraz, linia brzegowa i atmosfera.

Promy z Ponza wyplywaja do Neapolu, Terracina, Formia i Anzio; są też wodoloty (aliscafo) w Anzio i Formia, które mają czas podróży około 75 minut.