Formia do Ponza Prom

Formia Ponza trasa promowa laczy Wlochy z Wyspy Poncjanskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Laziomar obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 20 minuty gdy Laziomar serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 1 godz 20 min.

To daje 49 przeplyniecia tydzien na trasie Formia Ponza pomiedzy Wlochy i Wyspy Poncjanskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Formia - Ponza Armatorzy Promowi

  • Laziomar
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Laziomar
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Formia Ponza

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Formia Ponza to samochod + 1 pasazer.

Ponza Przewodnik

Ponza jest największą z Wysp Poncjańskie, archipelag poza atrakcyjnym włoskim wybrzeżu, pomiędzy Rzymem i Neapolem. Z błękitnymi wodami i uderzający pagórkowaty krajobraz, wyspa jest kochany przez stałych gości, którzy próbują zachować uroki Jego tajemnicy.Wyspa słynie z Błękitnych Grot, które zostały utworzone przez Etrusków. Wśród nich są Węże Grotto i Galeria Roman, Roman To tunel połączy miasto Ponza do (obecnie zamknięty) dużej piaszczystej plaży o nazwie Chiaia di Luna od strony zachodniej.Wyspa ma wiele wykopalisk archeologicznych widocznych, w tym Egiptu, Chananejczykowi, Grecji, fenickich nekropolii i ruiny w środku wyspy. Istnieje etruskie ruiny na części wyspy pomieszane z ruin rzymskich.Duży posąg zwany Mamozio ("Mumia") lub Mitreo, co oznacza, czapkę lub kapelusz księdza, jest 3000 rok stare marmurowe posągi i stwierdzono, że w porcie. Przedstawiających lokalne etruskim konsula, to jest teraz wyświetlany w muzeum w Neapolu za plastiku ochronnego, gdzie został zjednoczonego z głową ITS. Jest to najstarszy znany Etrusków posągi w swoim rodzaju i niezwykle rzadkie.

Usługi odpływają promy do Neapolu z Ponza, Terracina, Formia i Anzio; istnieją Anche wodoloty (wodolot) w Anzio i Formia, które czas podróży około 75 minut.