COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

FRS Caribbean

FRS Carribean łączy Miami na Florydzie w USA, z Bimini, najbardziej wysuniętą na zachód częścią Bahamów na Karaibach, czterdzieści dziewięć mil morskich na wschód.

Jako jeden z najbardziej dynamicznych operatorów promowych na świecie, mogący pochwalić się międzynarodową siecią połączeń, FRS zdecydowało rozszerzyć swoją działalność na Karaiby i Stany Zjednoczone w lecie 2016 roku. Korzystając z usług FRS Caribbean, zarówno turyści jak i mieszkańcy Miami mogą wybrać się na piękną Bimini, która położona jest bardzo blisko Stanów Zjednoczonych. Podróż trwa zaledwie dwie godziny, a wygodny harmonogram FRS Caribbean pozwala wycieczkowiczom na ośmiogodzinną zabawę na słońcu.

Statek obsługujący tą trasę to San Gwann, duży, szybki katamaran o długości stu siedemdziesięciu stóp, który jest w stanie przewieźć czterystu pasażerów i może się poruszać z prędkością trzydziestu ośmiu węzłów. Statek ten został nowocześnie zaprojektowany i wykończony w kultowych, czerwonych i białych kolorach FRS. Na pokładzie znajdują się dwa dobrze wyposażone bary, sklep bezcłowy sprzedaje szeroką gamę produktów oraz strefa miejsc siedzących z wygodnymi fotelami.

Directferries.pl pozwala na porównanie FRS Caribbean rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy FRS Caribbean