FRS Caribbean
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

FRS Caribbean

FRS Carribean łączy Miami na Florydzie w USA, z Bimini, najbardziej wysuniętą na zachód częścią Bahamów na Karaibach, czterdzieści dziewięć mil morskich na wschód.

Jako jeden z najbardziej dynamicznych operatorów promowych na świecie, mogący pochwalić się międzynarodową siecią połączeń, FRS zdecydowało rozszerzyć swoją działalność na Karaiby i Stany Zjednoczone w lecie 2016 roku. Korzystając z usług FRS Caribbean, zarówno turyści jak i mieszkańcy Miami mogą wybrać się na piękną Bimini, która położona jest bardzo blisko Stanów Zjednoczonych. Podróż trwa zaledwie dwie godziny, a wygodny harmonogram FRS Caribbean pozwala wycieczkowiczom na ośmiogodzinną zabawę na słońcu.

Statek obsługujący tą trasę to San Gwann, duży, szybki katamaran o długości stu siedemdziesięciu stóp, który jest w stanie przewieźć czterystu pasażerów i może się poruszać z prędkością trzydziestu ośmiu węzłów. Statek ten został nowocześnie zaprojektowany i wykończony w kultowych, czerwonych i białych kolorach FRS. Na pokładzie znajdują się dwa dobrze wyposażone bary, sklep bezcłowy sprzedaje szeroką gamę produktów oraz strefa miejsc siedzących z wygodnymi fotelami.

Directferries.pl pozwala na porównanie FRS Caribbean rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.