Cruce del Golfo
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Cruce del Golfo

Cruce del Golfo była pierwszą pasażerską firmą promową, która gwarantowała regularne rejsy Gulf Fonseca, pomiędzy La Union w Salwadorze i Potosi na wybrzeżu Nicaragua w Ameryce Centralnej.

Mozesz zaoszczedzic 10 godzin podrozy na ladzie autobusem, Cruce del Golfo oferuje szybsza trase pomiedzy Salwadorem i Nicaragua. Jest to rowniez pikniejszy rejs, gdzie mozesz zobaczyc glownie nieznany Gulf ktry mierzy ponad trzy tysiące kilometrow kwadratowych, zobaczysz delfiny, namorzyny wzdluz wybrzeza i wulkany na horyzoncie.

Prom o nazwie Stella Maris, zostal zbudowany w 2016 roku specjalnie dla przejscia Gulf of Fonesca,dla 28 pasazerow z duzym pokojem na bagaz. Zaprojektowany z mysla o twardym, otwartym dachu i barierkami zabezpieczajacych ze stali nierdzewnej, jest napedzany silnikami o szybkosci 140BHP i wyposazony w GPS, lacznosc radiowa i kamizelki bezpieczenstwa.

Majac ponad 20 lat doswiadczenia podrozy morskiej, kapitan i zaloga Cruce del Golfo maja bogata wiedze dotyczaca regionu,pogody i bezpieczenstwa.

Zobacz Cruce del Golfo,ceny i rozkłady jazdy, bilety Cruce del Golfo z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Cruce del Golfo z alternatywnymi firmami promowymi.

Na pokładzie Cruce del Golfo

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.