Marlin Lembongan Cruiser

Marlin Lembongan Cruiser został założony w 2012 roku i oferuje szybkie przeprawy promowe między Sanur w południowo-wschodniej części Bali i Nusa Lembongan, małej wysepce tuż przy północno-zachodnim wybrzeżu Nusa Penida.

Ich łodzie mogą pomieścić do 35 pasażerów i podróżują z prędkością 750 koni mechanicznych dzięki czemu podróż z Bali do Lembongan trwa zaledwie zaledwie pół godziny. Przewoźnik ten oferuje również szybki transport w innych rejonach Wyspy Bali.

Łodzie wyposażone są w róznego rodzaju urządzenia bezpieczeństwa w tym tratwy, kamizelki i koła ratunkowe, a ich załoga wraz z akredytowanym kapitanem jest zawsze gotowa aby udzielić Ci pomocy w każdej sytuacji. W trakcie rejsu możesz zająć miejsce na górnym słonecznym pokładzie bądź w wygodnej strefie miejsc siedzących na dole.

Lembongan, oferujący wspaniałe warunki zarówno de surfowania jak i nurkowania, szybko stał się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w kraju. Nie jest on również tak zatłoczony jak kurorty Bali, tak więc jes to idealne miejsce na jednodniową, spokojną wycieczkę.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Marlin Lembongan Cruiser harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Przeczytaj Więcej Zwiń