Eurotunnel opinie
Przeczytaj najnowsze opinie.

"Bezbolesne przeplyniecie"

Opinia dodana 26 maja 2013 , Krov Menuhin

Tydzien temu pojechalismy z rodzina Niemiec do Walii. Wybralismy tunel niz prom glownie dla tego aby zaoszczedzic czas. Po prawie 1000 kilometrow jazdy, martwiac sie wszystkimi formalnosciami naszego psa ktory z nami podrozowal, ostatnia rzecza ktora chcielismy to opoznienie a nie wspominajac juz o wzburzonym morzu, pogoda byla okropna. Dotarlismy do Eurotunnelu, skierowano nas do stacji weteraryjnej ze wspaniala obsluga. Ju pol godziny pozniej bylismy w anglii, bez opuszczania naszego auta. Jest to zdecydowanie najlepszy sposob na przedostanie sie przez kanal la manche. Polecamy!

Krov Menuhin płynął z Eurotunnel na statku Le Shuttle

"Nie moglo byc latwiej. "

Opinia dodana 20 maja 2013 , Leonard

Caly proces rezerwacji nie mogl byc latwiejszy, z plynnym wjazdem na pociag jak I w jedna tak I w druga strone. Pracownicy byli uprzejmi. Oczywiscie plynelismy poza sezonem wiec w srodku lata mogloby byc inaczej, ale I tak zdecydowanie polecam.

Leonard płynął z Eurotunnel na statku Le Shuttle

"Directferries Eurotunnel"

Opinia dodana 20 maja 2013 , Opinia anonimowa

Calkowicie przyjemne doswiadczenie. Dobra organizacja od rezerwacji biletow po wyjazd z promu. Pracownicy oraz zaloga pomocni I zdecydowanie wiedza co robia. Zawsze bedzie to moj pierwszy wybor przy planowaniu podrozy.

Opinia anonimowa płynął z Eurotunnel na statku Le Shuttle

"Le Shuttle"

Opinia dodana 07 maja 2013 , David

Pociag byl w porzadku. Uslugi kateringowe w porcie w Calais byly slabe. Uwazamy ze kiedys bylo o wiele lepiej.

David płynął z Eurotunnel na statku Le Shuttle

Eurotunnel jest pociągiem z samochodami i9 działa między Folkestone i Calais pod kanałem La Manche.

Dowiedz się jak to jest na pokładzie Eurotunnelu odwiedzając naszą stronę Le Shuttle.

Najszybsza metoda przekraczania kanału z samochodem, pociągiem Eurotunnel podróżuje sie między Wielką Brytanią, a Francją w zaledwie 35 minut. Przejścia Eurotunnel są częste, z maksymalnie z 3 wyjazdami na godzinę w godzinach szczytu i bez dodatków paliwowych lub ograniczeń bagażowych. Eurotunnel to wybór łatwego sposobu podróżowania. Terminal PL Eurotunnel Folkestone opiera się w pobliżu zjazdu z autostrady dedykowanego na skrzyżowaniu 11A z M20. We Francji, terminal jest oparte na obrzeżach Calais przy zjeździe 42 z autostrady A16.


Eurotunnel

Eurotunnel Porty

Eurotunnel Trasy

47 Dzienne Przeprawy
35 min.
© Direct Ferries Ltd