Calais - Dover Armatorzy Promowi

date10 Przeprawy Dziennie
clock1 godz. 30 min.
date23 Przeprawy Dziennie
clock1 godz. 30 min.
date8 Przeprawy Dziennie
clock1 godz. 30 min.
Opinie na temat promów Calais - Dover Prom
Przeczytaj najnowsze opinie.
Najnowsza opinia na temat trasy Calais Dover znajduje sie ponizej, odwiedz nasza strone: Statki, aby dowiedziec sie wiecej.

"Ogólnie bardzo dobre przeżycie"

Opinia dodana 08 marca 2013 , Kevin

Ten przewoźnik oferuje jakość w przystępnej cenie. Udogodnienia na pokładzie były dobre, załadunek i rozładunek pojazdów był szybki i łatwy, a sama przeprawa poszła lepiej niż mógłbym sobie wyobrazić, biorąc pod uwagę stan morza w tym czasie.

Kevin płynął na trasie Calais Dover z DFDS Seaways na statku Dieppe Seaways

Calais do Dover Prom

Na tej stronie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o przeprawach promowych między portami Calais i Dover. Korzystając z naszej wyszukiwarki taryf, możesz sprawdzić ceny w czasie rzeczywistym, dostępność i zarezerwować promy z portu Calais do portu Dover lub porównac trasę do portu Calais - do portu Dover z alternatywnym polączeniem. Otrzymanie wyceny oraz dokonywanie rezerwacji nie może być prostsze. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać trasę Calais - Dover oraz liczbę pasażerów i kliknąć ‘szukaj’! Aby sprawdzić komercyjne bilety promowe, odwiedź naszą stronę Calais Dover Prom Towarowy.

Srednia cena Calais Dover

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Calais Dover to samochod i 2 pasazerów.

Calais do Dover Alternatywny Prom

Calais - Folkestone z Eurotunnel - 46 Dzienne Przeprawy / 35 min.
Dunkierka - Dover z DFDS Seaways - 12 Przeprawy Dziennie / 2 godz.
Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Anglii.
© Direct Ferries Ltd