Spirit Of Tasmania

Prowadzony przez TT-Line firmy Pty Ltd, Spirit of Tasmania łączy australijski ląd z wyspą Tasmania przez Cieśninie Bassa, pomiędzy portami w Melbourne i Devonport.

Promy Spirit of Tasmania przeplywaja nocnymi rejsami przez cały rok, z dodatkowym wyjazdem w godzinach porannych na wybrane dni w sezonie (od grudnia do kwietnia).

Na pokładzie statków bliźniaczych Spirit of Tasmanii I i II znajdą Państwo liczne udogodnienia, które zapewniają rozrywkę podczas przeprawy. Obie mają około 220 dobrze wyposażonych kabin, które czynią komfortowy i relaksujący rejs. Jako alternatywa do kabiny, "Ocean Recliners", które oferują rozkładane fotele w prywatnym salonie dostępne są dla podróżnych bardziej dbających o budżet. Promy moga pomieścić do 1400 pasażerów i około 630 samochodów.

Terminale promowe Spirit of Tasmania można znaleźć na molo w Port Station Melbourne, Victoria na kontynencie i na Esplanade we wschodnim Devonport, Tasmania.

Directferries.pl pozwala na porównanie Spirit Of Tasmania rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Spirit Of Tasmania - trasy i porty

Na pokładzie Spirit Of Tasmania

Wszystkie trasy Spirit Of Tasmania