Sarris Cruises Fast Ferry

Nie ma wiele połączeń pomiędzy Grecją a Albanią ale Sarris Cruises mają teraz opcje połaczeń: prom i szybki prom pomiędzy Korfu i Saranda. Najnowsza opcja szybkiego promu może wykonać połączenie już w 35 minut. Przewoźnik, założony w 2005, został najbardziej niezawodną firmą turystyczną pomiędzy Grecją, a Albanią. Jest również jedną z najcześciej używanych firm transportowych w calej Albani.

Ponad 2.5 milionów pasażerów wchodzi na pokład każdego roku, numer ten zwiększy się jako że szanowana reputacja przewoźnika staje się szeroka doceniana. Nowa łódź "Ilida Dolphin" operuje cały rok i dostarcza podróżujących komfortowo oraz bezpecznie, nie wspominając o szybkim połączeniu pomiędzy grecką wyspą, a lądem Albańskim.

Statki mogą się różnić rozmiarami ale posiadają ten sam etos wśród ich witającej kadry; pasażerowie będą ciepło przywitani przy wchodzeiu an pokład, upewniając się o wszystkich nadrzędnym znaczeniu bezpieczeństwa. Nie tylko ludzie są zaopatrywani, psy i koty również są opiekowane, byś mógł się zrelaksować wiedząc że twój zwierzak będzie cieszyć się żeglarstwem tak samo jak ty.

Z directferries.co.uk możesz znależć rozkład oraz cennik Sarris Cruises, i zarezerwoać bliety Sarris Cruises. w stosownych przypadkach, porównamy Sarris Cruises z alternatywnymi firmami promowymi.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Sarris Cruises Fast Ferry i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Sarris Cruises Fast Ferry. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Sarris Cruises Fast Ferry - trasy i porty

Wszystkie trasy Sarris Cruises Fast Ferry

Alternatywne firmy i trasy