Tanegashima

Porownaj promy z Tanegashima do Japonia

3 ferry routes łączą Tanegashima i Japonia oferując w sumie 6 przepłynięć dziennie. Tane Yaku Jetfoil oferuje 3 routes, Nishinoomote do Kagoshima operuje 6 razy dziennie, Nishinoomote do Miyanoura operuje 14 razy dziennie, i Nishinoomote do Ibusuki ktora operuje 7 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Tanegashima do Japonia zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Tanegashima do Japonia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Tanegashima - przewodnik:

Tanegashima jest druga do wielkosci wyspa z Osumi Wysp na Kagoshima Prefecture,Poludniowa Japonia.

first Japanese gun ever made in Nishinoomote City to the north.

Na niewielkiej wyspie Tanegashima ma znaczaca role dziedzictwo kulturowe narodu. Posiada najwieksze centrum kosmiczne w kraju, tam rowniez karabiny zostaly po raz pierwszy wprowadzone do Japonii w XVI wieku. Istnieje nawet fascynujący pokaz pierwszego w historii japonskiego karabinu w Nishinoomote Miasto do polnocy.

Oprocz historii, wyspa posiada rowniez piekne plaze i dobre warunki do serfowania na wschodnim wybrzezu. Oprocz tego wspaniale nurkowanie razem z zolwiami w czysto krystalicznej wodzie.

Glowny port zbajduje sie w Nishinoomote na polnocy od Krajowej Drogi 58 autostrady. Stamtad mozesz poplynac do dwoch roznych portow na ladzie lub do sasiednij wispy Yakushima na poludniowym zachodzie.