Thailand

Porownaj promy z Tajlandia do Langkawi Island

Obecnie jest jedna trasa łącząca Tajlandia i Langkawi Island operowana przez 1 firma promowa - Bundhaya Speed Boat. Połączenie z Koh Lipe (Bundhaya Beach) do Langkawi (Kuah Jetty) obsługuje Weekly z planowanym czasem rejsu od około 1 godzina 30 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Tajlandia Langkawi Island na trasie Koh Lipe (Bundhaya Beach) - Langkawi (Kuah Jetty) zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Tajlandia do Langkawi Island

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Tajlandia do Langkawi Island

Tajlandia - przewodnik:

Tailandia znajduje sie na w srodku Polwyspu Indochinskim w Poludniowo Wschodniej Azji.Posiada wiele wysp na wschodnim i zachodnim wybrzezu.

Jako jeden z najbardziej odwiedzanych krajow w Azji, Tajlandia ma wiele atrakcji od oszaamiajacej scenerii do siwatowej slawy kuchni. Jedne z najpiekniejszych wysp na Morzu Andaman do wiejskiego regionu na polnocy ma gesta dzungle i niezliczone swiatynie.

Energiczna stolica Bangkok ma zroznicowany character.Buddyjskie swiatynie,zywnosc na ulicy, drapacze chmur.Z drugiej strony, Chiang Mai jest zdalnie miastem toczenia podnóża Himalajw znane jako murem centrum miasta i wspanialych sanktuarii.

Tajskie wispy zawsze przyciagaja duza liczbe turystow kazdego roku, co oznacza podrozowanie promem jest dobrym sposobem. Istnieje rozbudowana sieć promem pomiedzy wyspami na zachodnim wybrzezu, a takze w Zatoce Tajlandii,wybor jest bardzo duzy.