Isles of Scilly

Porownaj promy z Isles of Scilly do Anglia

Obecnie jest jedna trasa łącząca Isles of Scilly i Anglia operowana przez 1 firma promowa - Isles Of Scilly Travel. Połączenie z St Mary's do Penzance obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 2 godzina 45 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Isles of Scilly Anglia na trasie St Mary's - Penzance zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Isles of Scilly do Anglia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Isles of Scilly do Anglia

Anglia - przewodnik:

Anglia jest największym i najbardziej zaludnionym z czterech regionów, które składają się na terytorium Wielkiej Brytanii.

Geograficznie Anglia jest regionem w centralnej i południowej części Wielkiej Brytanii. Graniczy z Szkocją na północy, na zachodzie z Walią i Irlandii Północną przez Morze Irlandzkie.

Podróże promami są bardzo popularne i dobrze rozwinięte w Anglii, zwłaszcza wśród turystów z Irlandii Północnej i Europy.

Anglia posiada wiele portów zapewniających połączenia promowe z Irlandią przez Morze Irlandzkie, z Francja przez Kanał La Manche i z Holandią przez Morze Północne.